Dilda podwójne – przykładowe modele

Myślisz, że podwójne dildo sprawi ci niezwykłą przyjemność? Lubisz tego typu stymulację i myślisz o poszerzeniu swojej kolekcji zabawek? Poniżej znajdziesz kilka ciekawszych modeli tego typu.

Dildo podwójne – co je wyróżnia?

Podwójne dildo pozwala na coś czego nie będziesz w stanie osiągnąć podczas stosunku z jednym partnerem. Dwie końcówki takiej zabawki zapewniają jednoczesną stymulację pochwy i odbytu co przedkłada się na większą możliwość odczuwania przyjemności. Stymulowanie tych dwóch stref erogennych w jednym czasie jest przez wiele kobiet uważana za coś naprawdę niesamowitego.

Dlatego tym razem tematem wpisu jest dildo podwójne i jego unikalne zdolności. Dwie końcówki pozwalają na podwójne orgazmy co z pewnością spodoba się początkującym, a nawet doświadczone osoby mogą w ten sposób spróbować czegoś nowego.

Jaki jest najlepsze podwójne dildo?

Podwójne dildo ma dwie równoległe do siebie końcówki do jednoczesnej stymulacji pochwy i odbytu. Końcówka do odbytu jest często cieńsza i mniejsza, ale ma wypukłości lub kulki. To faktycznie zwiększa przyjemność płynącą ze stymulacji. Znajdziesz wiele różnych konfiguracji tej zabawki. Najpopularniejsze dildo to takie, które mają bardzo realistyczny wygląd – niemal jak prawdziwy męski penis, a tak naprawdę dwa złączone ze sobą(jeden mniejszy, drugi większy), podczas gdy inne dildo podwójne przywodzą na myśl futurystyczne dzieła sztuki współczesnej. Dostępne są także różne kolory i wzory.

Wygląd to jedna sprawa, ale liczy się też materiał wykonania. Ważne, aby był bezpieczny dla skóry i w kontakcie z nią nie powodował podrażnień, ani nie uczulał. Takimi materiałami, które też są najbardziej popularne jest np. silikon medyczny czy cyberskóra. Można też spotkać podwójne dildo ze szkła czy dildo metalowe.

Dildo podwójne – jak go używać?

Najlepsze w tych zabawkach jest to, że wybierając je zawsze zyskujesz dwa razy. Jeśli twoje podwójne dildo to klasyk przeznaczony tylko dla kobiet, to bardzo ci zazdroszczę! Z łatwością pobudzisz okolice odbytu, które są niezwykle wrażliwe na dotyk, a jednocześnie zapewnisz stymulację samej pochwy. To rodzaj przyjemności, której żaden facet nie może ci dać, no chyba, że będzie ich dwóch…

Dildo podwójne może także być używane w parach, niezależnie od tego, czy jesteś hetero, lesbijką czy gejem. Wtedy jest to dildo długie, proste i pozwalające na stymulację obiema końcówkami.

Przekonasz się, że za pomocą dilda podwójnego będziesz w stanie wyciągnąć maksimum przyjemności ze stosunku. Solo czy to z partnerem lub partnerką. Zanim zaczniesz zabawę upewnij się, że jesteś w nastroju i masz na to ochotę. Nie zapomnij o rozgrzewce i grze wstępnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenia, a wszystko powinno pójść gładko. Czeka na ciebie podwójny orgazm!