Wibratory metalowe – wibratory z metalu

Wibrator metalowy

Wibratory metalowe to bez wątpienia jedne z najbardziej luksusowych zabawek erotycznych jakie mamy na rynku. Ten typ wibratora to szczyt eleganckiego i oryginalnego wzornictwa, niesamowita wytrzymałość oraz bardzo długa żywotność. Co więcej wibrator metalowy nie posiada porów, w których mogą gromadzić się, trudne do usunięcia zanieczyszczenia.

Wibrator metalowy przypadnie do gustu przede wszystkim tym z nas, które lubią twarde i bardzo sztywne gadżety erotyczne. Duża zaletą wibratorów z metalu jest łatwość czyszczenia. Ich ogromna odporność na wysokie temperatury sprawia, że można je czyścić gorącą wodą z mydłem a nawet za pomocą zmywarki. Głównymi zaletami są jednak ich siła i wytrzymałość.

Wibrator metalowy – jaki lubrykant do niego pasuje?

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z lubrykantów podczas zabawy z metalowym wibratorem, ponieważ twoje ciało może czasami potrzebować wsparcia w przystosowaniu się do nowych wrażeń. Jeśli chodzi o typ lubrykanty – na bazie wody, oleju, silikonu lub mieszane – masz pełną dowolność. Wibratory metalowe są kompatybilne z niemal każdym lubrykantem. W razie wątpliwości sprawdź szczegóły na opakowaniu.

Wibrator z metalu i ich czyszczenie

Metal, w szczególności stal nierdzewna to jeden z najłatwiejszych do czyszczenia materiałów z jakich wykonane są zabawki erotyczne. Z jednej strony wibratory metalowe można czyścić gorącą wodą z mydłem z drugiej nawet w zmywarce. Ponadto można je wyczyścić specjalnymi środkami przeznaczonymi do tego celu. Czyszczenie zapewnia nie tylko higienę, ale również utrzymuje lśniącą powierzchnię w dobrej kondycji.

Zobacz także: dildo metalowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *