Dildo jak prawdziwy penis – przykłady

Czujesz, że realistyczne dildo jest właśnie dla ciebie? Kręcą cię realistyczne kształty? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź te realistyczne dilda, które moim zdaniem mają największe szanse spełnić twoje oczekiwania.

Dildo realistyczne – czym się charakteryzuje naturalne dildo?

Dilda to jedne z najpopularniejszych gadżetów erotycznych, które bardzo często pojawiają się w naszych sypialniach i nie tylko tam. Nie tylko, bo dildo realistyczne czy każde inne możemy ze sobą zabrać w dowolne miejsce. Na wakacje, w podróż służbową, a nawet nie trzeba nigdzie jechać, możesz zabrać swoje dildo na wycieczkę do kuchni albo łazienki. W tym ostatnim przypadku szczególnie przydatne może się okazać dildo z przyssawką.

Co z nim zrobisz i gdzie, zależy tylko i wyłącznie od twojej wyobraźni. Dodatkowo dilda występują w wielu różnych formach, więc każdy ma możliwość znalezienia takiego, który najbardziej mu odpowiada.

Jednym z najbardziej popularnych przedstawicieli w świecie dildo są modele realistyczne, czyli dildo wyglądające jak penis. Producenci odpowiedzialni za realistyczne dildo zadbali o naprawdę wierne odwzorowanie anatomii i wszystkich szczegółów. Wiele zależy od modelu, ale większość zabawek tego typu ma dobrze zarysowany żołądź, żyłki lub zgrubienia. Niektóre wyposażone są również w jądra, które podkreślają realizm.

Które dildo realistyczne będzie najlepsze?

Dildo realistyczne, jak każde inne, może występować pod wieloma różnymi postaciami. Po pierwsze będą to niemal wierne kopie męskich członków, czyli realistyczne, naturalne dildo. Może przyjmować różne zabarwienie od jasnego, cielistego po nawet czarne. Wyraźnie odsłonięty żołądź, naturalnie wyglądające żyłki i zgrubienia, jądra to cechy, które widać na pierwszy rzut oka.

Dildo realistyczne może też występować w różnych wariacjach na temat tego rodzaju. Bez problemu znajdziemy dilda kolorowe, różowe, niebieskie czy fioletowe. Ale kolor to indywidualna kwestia, wybierz taki, który najbardziej ci się podoba.

Realistyczne dildo występuje też w wielu różnych rozmiarach: od krótkich, kilkucentymetrowych, po dłuższe, nawet 30-centymetrowe. Jednak naprawdę duże mogą mierzyć i 50 cm!

Dildo naturalne można podzielić również ze względu na materiał wykonania. Najpopularniejszy jest silikon medyczny, cyberskóra czy szkło. Ważne jest, aby materiał był bezpieczny dla skóry i nie powodował podrażnień.

Dildo naturalne w ulepszonym wydaniu

Podstawowe dildo realistyczne wygląda tak jak opisaliśmy powyżej. Częstym dodatkiem jest też przyssawka umożliwiająca przytwierdzenie zabawki do płaskiej powierzchni. Jednak istnieją modele, które są dużo bardziej rozbudowane. Pierwszy przykład to dildo podwójne, które umożliwia jednoczesną stymulację pochwy i odbytu. Posiada dwie równoległe końcówki, które sprawią ci podwójną przyjemność.

Oczywiście jeśli lubisz tego typu zabawy. Bez problemu znajdziesz też dildo z wytryskiem czy dildo analne. Jednak naprawdę wypasione modele są przytwierdzone do imitacji torsu, co zwiększa stabilność zabawki i pozwala na nowe eksperymenty.

Realistyczne dildo – jak go używać?

Zanim kupisz realistyczne dildo musisz wiedzieć czego od niego oczekujesz, do jakich celów ma służyć, jakie konkretne potrzeby zaspokajać. Najbardziej podstawowym podziałem jest ten na zabawki przeznaczone do stymulacji analnej, pochwowej i obu jednocześnie. Te 3 grupy są na tyle jasne i różnorodne, że ten temat raczej nie wymaga dodatkowego omówienia.

Dilda są dużo mniej różnorodną grupą niż wibratory realistyczne, tutaj różnicę robi bardziej wielkość i grubość, a także odbiór wizualny. Ewentualnych opcji dodatkowych nie jest wiele dosłownie kilka np. możliwość pompowania, opcja grzania czy wytrysk.

Jeśli wciąż jesteś przed zakupem pierwszego dildo, które wygląda jak prawdziwy penis, warto poczytać opinie na jego temat. To źródło naprawdę cennych informacji, celnych uwag i sugestii. Szczególnie jeśli już wiesz, który model konkretnie chcesz wybrać.

Jeśli realistyczny wibrator jest już w domu, przetestowałaś go i przeczytałaś instrukcję, czas na pierwsze pchnięcia. Ale najpierw upewnij się, że jesteś w odpowiednim nastroju. W przeciwnym razie zabawa z nową zabawką może nie odstraszyć Cię bez powodu. Postawiłeś ją do kąta, a ona miała ci tyle do zaoferowania. Na rozgrzewkę możesz obejrzeć film porno, poczytać erotykę lub uruchomić swoje fantazje. Kiedy poczujesz się podniecona, następnym krokiem jest włączenie wibratora. Ale powoli! Zacznij od masowania skóry na brzuchu, piersiach lub udach.

Jeśli masz już pewność do czego służy twoje dildo to nie spiesz się. Daj sobie czas na dokładne poznanie zabawki i oswojenie się z nią. Być może będziesz potrzebowała kilku podejść, aby wypracować swoją ulubiona pozycję, szybkość i siłę pchnięć. Pomocna na pewno będzie rozgrzewka i stosowanie odpowiedniego nawilżenia.