Złote dildo – przykłady

Chcesz powiedzieć, że złote dildo pasuje do ciebie jak ulał? Chcesz poszerzyć swoją kolekcję o model w tym kolorze? To idealnie, bo mam dla ciebie kilka propozycji na złote dildo!

Złote dildo, czyli czy kolor się liczy?

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. To jest jedno z tych pytań, na które odpowiadam: to zależy, więc nie odpowiem na nie wcale. W końcu kolor zabawki nie ma większego znaczenia, bo złote dildo działa tak samo jak jego różowy czy niebieski odpowiednik. Każda odmiana kolorystyczna danego modelu ma takie same funkcje i przeznaczenie. Z drugiej strony, kolor dilda odpowiada za odbiór wizualny, który często jest ważnym czynnikiem przy zakupie. Oczywiście jednym z nas złote dildo będzie się podobało bardziej, a innym mniej. W tym podejściu kolor ma znaczenie.

Złote dildo – odrobina luksusu?

Uważa się, że złoty kolor jest przejawem luksusu, bogactwa i przepychu. Nie ma w tym nic dziwnego. Osobiście bardzo lubię złoto, ale z racjonalnym umiarem. bo złoto w nadmiarze wydaje mi się kiczowate. Czy złote dildo to hit czy kit? Jeśli chodzi o funkcjonalność, złote dilda mogą być naprawdę tak dobre, jak każde inny. W końcu kolor nie ma znaczenia, jeśli chodzi o zdolność zabawki do sprawiania przyjemności. Chyba, że masz naprawdę dziwne skrzywienie, które nie pozwala ci osiągnąć orgazmu bez twojego ulubionego koloru w pobliżu.

Jednak, mimo wszystko, złote dildo może wyglądać fantastycznie: niezwykle stylowo i luksusowo. Co nie jest bez znaczenia, jeśli odbiór wizualny gadżetu jest dla nas ważny i lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami. W większości przypadków, kiedy mówimy złote dildo, mamy na myśli tylko złoty kolor. Na rynku możemy jednak znaleźć dildo wykonane z prawdziwego złota – złote dildo wykonany ze szczerego złota. Zanim jednak poznasz jego cenę, usiądź bo wartość może cię przerazić.