Złote dildo, czyli czy kolor się liczy?

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. To jest jedno z tych pytań, na które odpowiadam: to zależy, więc nie odpowiem na nie wcale. W końcu kolor zabawki nie ma większego znaczenia, bo złote dildo działa tak samo jak jego różowy czy niebieski odpowiednik. Każda odmiana kolorystyczna danego modelu ma takie same funkcje i przeznaczenie. Z drugiej strony, kolor dilda odpowiada za odbiór wizualny, który często jest ważnym czynnikiem przy zakupie. Oczywiście jednym z nas złote dildo będzie się podobało bardziej, a innym mniej. W tym podejściu kolor ma znaczenie.

Złote dildo – odrobina luksusu?

Uważa się, że złoty kolor jest przejawem luksusu, bogactwa i przepychu. Nie ma w tym nic dziwnego. Osobiście bardzo lubię złoto, ale z racjonalnym umiarem. bo złoto w nadmiarze wydaje mi się kiczowate. Czy złote dildo to hit czy kit? Jeśli chodzi o funkcjonalność, złote dilda mogą być naprawdę tak dobre, jak każde inny. W końcu kolor nie ma znaczenia, jeśli chodzi o zdolność zabawki do sprawiania przyjemności. Chyba, że masz naprawdę dziwne skrzywienie, które nie pozwala ci osiągnąć orgazmu bez twojego ulubionego koloru w pobliżu.

Jednak, mimo wszystko, złote dildo może wyglądać fantastycznie: niezwykle stylowo i luksusowo. Co nie jest bez znaczenia, jeśli odbiór wizualny gadżetu jest dla nas ważny i lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami. W większości przypadków, kiedy mówimy złote dildo, mamy na myśli tylko złoty kolor. Na rynku możemy jednak znaleźć dildo wykonane z prawdziwego złota – złote dildo wykonany ze szczerego złota. Zanim jednak poznasz jego cenę, usiądź bo wartość może cię przerazić.

Złote dildo – przykłady

Chcesz powiedzieć, że złote dildo pasuje do ciebie jak ulał? Chcesz poszerzyć swoją kolekcję o model w tym kolorze? To idealnie, bo mam dla ciebie kilka propozycji na złote dildo!