Wibratory z wytryskiem

Co wyróżnia wibratory z wytryskiem?

Wibrator z wytryskiem to gadżet, który mocno wyróżnia się spośród wszystkich wibrujących zabawek erotycznych. Poza klasycznymi funkcjami i możliwościami posiada on jeden ważny wyróżnik. Podobnie do prawdziwego członka może czasem wystrzelić! Poza stymulacją łechtaczki czy punktu G wibratory z wytryskiem zapewniają dodatkowe bodźce podczas zabawy. A co najważniejsze to ty sama decydujesz kiedy wytrysk ma to nastąpić. Funkcja wytrysku sprawia, że igraszki stają się jeszcze bardziej podniecające. Fajnie?

Dodatkowe wrażenia mogą zapewnić ci także wibratory z pompką czy wibratory podgrzewane.

Większość tego typu wibratorów posiada odkręcany zbiorniczek, który służy do magazynowania płynu. Czasem jest on sprytnie zamaskowany pod postacią jąder, które dodatkowo podnoszą autentyczność, tak ważną w przypadku wibratorów realistycznych. Wbudowana pompka elektryczna sprawia, że obsługa zbiorniczka jest naprawdę prosta i sprowadza się do zaledwie kilku ruchów. Zbiorniczek możesz napełnić specjalnym płynem, który świetnie imituje nasienie (jest to tzw. sztuczna sperma) lubrykantem lub ciepłą wodą. Wybór należy do ciebie.

Wibrator z wytryskiem – jak go używać?

Nie każdy wibrator posiada funkcję wytrysku, a okazuje się, że podczas zabawy tego elementu nie raz nam brakuje. Dlatego dla urozmaicenia warto czasem spróbować czegoś innego, a taką odmianę zapewnia właśnie wibrator z funkcją wytrysku. Dzięki temu twoje doznania i rozkosz z zabawy wejdą na zupełnie inny, wyższy poziom. Jak przystało na wibrator i każdą inną zabawkę, którą sterujesz sama to wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Sposób stymulacji, szybkość, moc wibracji i w końcu to co potrafią tylko wibratory z wytryskiem, czyli moment w którym wypełni cię prawdziwa fontanna rozkoszy.

Z racji tego, że większość wibratorów posiada funkcję umożliwiającą regulowanie szybkości oraz mocy wibracji to jest to świetna podstawa do wszelkiego rodzaju zabaw i eksperymentów. Także wibratory z wytryskiem są wyposażone w tego typu udogodnienia. I uwierz mi, że dosłownie każdego dnia możesz sprawiać sobie przyjemność w inny sposób, do czego też gorąco cię zachęcam. Sama zdecyduj co sprawia ci największą przyjemność i testuj wszystkie możliwe rodzaje wibracji. Warto też testować wszystkie dostępne rodzaje wibratorów.

Niektóre wibratory z wytryskiem wyposażone są dodatkowo specjalną przyssawkę, która pozwala jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Znajdź płaską powierzchnię i przyczep do niej swój wibrator z wytryskiem. Dzięki takiej funkcji możesz go testować w najróżniejszych pozycjach!

Korzystając z wibratora pamiętaj, żeby płynnie regulować moc wibracji. Zacznij od najmniejszych obrotów i stopniowo je zwiększaj. W szczytowym momencie skorzystaj z funkcji wytrysku, żeby jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę. Myślę, że będziesz wtedy o krok od naprawdę fantastycznego orgazmu.

Wibratory z wytryskiem – przykłady

Czujesz, że wibratory z wytryskiem są właśnie dla ciebie? Przekonuje cię ta dodatkowa funkcja i zaczynasz już fantazjować na jej punkcie. Nie dziwię ci się, szczególnie jeśli lubisz tego typu urozmaicenia. Poniżej przygotowałem dla ciebie kilka propozycji na najlepszy według mnie wibrator z wytryskiem.

Wibratory z wytryskiem – FAQ

Czym są wibratory z wytryskiem?

To gadżety erotyczne, które w trakcie użytkowania wypuszczają płyn w postaci sztucznej spermy lub innego płynu na bazie wody.

Jakie materiały są używane do produkcji wibratorów z wytryskiem?

Wibratory z wytryskiem są wykonane z bezpiecznych materiałów, takich jak cyberskóra, silikon czy lateks.

Czy wibratory z wytryskiem są bezpieczne dla skóry?

Tak, większość wibratorów z wytryskiem jest wykonana z hipoalergicznego materiału, który jest bezpieczny dla skóry.

Jakie są rodzaje wytrysku w wibratorach z wytryskiem?

Można wybierać spośród wielu opcji, od sztucznej spermy po płyny na bazie wody.

Jak działa system wytrysku w wibratorach z wytryskiem?

Wibratory z wytryskiem mają wbudowaną pompkę, która pozwala na regulowanie wytrysku.

Czy wibratory z wytryskiem są wodoodporne?

Niektóre modele wibratorów z wytryskiem są wodoodporne i mogą być używane pod prysznicem lub w wannie.

Jakie są rozmiary wibratorów z wytryskiem?

Wibratory z wytryskiem dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na wybór idealnego modelu dla każdego użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *