Co wyróżnia wibratory z wytryskiem?

Wibrator z wytryskiem to gadżet, który mocno wyróżnia się spośród wszystkich wibrujących zabawek erotycznych. Poza klasycznymi funkcjami i możliwościami posiada on jeden ważny wyróżnik. Podobnie do prawdziwego członka może czasem wystrzelić! Poza stymulacją łechtaczki czy punktu G wibratory z wytryskiem zapewniają dodatkowe bodźce podczas zabawy. A co najważniejsze to ty sama decydujesz kiedy wytrysk ma to nastąpić. Funkcja wytrysku sprawia, że igraszki stają się jeszcze bardziej podniecające. Fajnie?

Większość tego typu wibratorów posiada odkręcany zbiorniczek, który służy do magazynowania płynu. Czasem jest on sprytnie zamaskowany pod postacią jąder, które dodatkowo podnoszą autentyczność, tak ważną w przypadku wibratorów realistycznych. Wbudowana pompka elektryczna sprawia, że obsługa zbiorniczka jest naprawdę prosta i sprowadza się do zaledwie kilku ruchów. Zbiorniczek możesz napełnić specjalnym płynem, który świetnie imituje nasienie (jest to tzw. sztuczna sperma) lubrykantem lub ciepłą wodą. Wybór należy do ciebie.

Wibrator z wytryskiem – jak go używać?

Nie każdy wibrator posiada funkcję wytrysku, a okazuje się, że podczas zabawy tego elementu nie raz nam brakuje. Dlatego dla urozmaicenia warto czasem spróbować czegoś innego, a taką odmianę zapewnia właśnie wibrator z funkcją wytrysku. Dzięki temu twoje doznania i rozkosz z zabawy wejdą na zupełnie inny, wyższy poziom. Jak przystało na wibrator i każdą inną zabawkę, którą sterujesz sama to wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Sposób stymulacji, szybkość, moc wibracji i w końcu to co potrafią tylko wibratory z wytryskiem, czyli moment w którym wypełni cię prawdziwa fontanna rozkoszy.

Z racji tego, że większość wibratorów posiada funkcję umożliwiającą regulowanie szybkości oraz mocy wibracji to jest to świetna podstawa do wszelkiego rodzaju zabaw i eksperymentów. Także wibratory z wytryskiem są wyposażone w tego typu udogodnienia. I uwierz mi, że dosłownie każdego dnia możesz sprawiać sobie przyjemność w inny sposób, do czego też gorąco cię zachęcam. Sama zdecyduj co sprawia ci największą przyjemność i testuj wszystkie możliwe rodzaje wibracji.

Niektóre wibratory z wytryskiem wyposażone są dodatkowo specjalną przyssawkę, która pozwala jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Znajdź płaską powierzchnię i przyczep do niej swój wibrator z wytryskiem. Dzięki takiej funkcji możesz go testować w najróżniejszych pozycjach!

Korzystając z wibratora pamiętaj, żeby płynnie regulować moc wibracji. Zacznij od najmniejszych obrotów i stopniowo je zwiększaj. W szczytowym momencie skorzystaj z funkcji wytrysku, żeby jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę. Myślę, że będziesz wtedy o krok od naprawdę fantastycznego orgazmu.

Wibratory z wytryskiem – przykłady

Czujesz, że wibratory z wytryskiem są właśnie dla ciebie? Przekonuje cię ta dodatkowa funkcja i zaczynasz już fantazjować na jej punkcie. Nie dziwię ci się, szczególnie jeśli lubisz tego typu urozmaicenia. Poniżej przygotowałem dla ciebie kilka propozycji na najlepszy według mnie wibrator z wytryskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *