Szklane wibratory – wibratory ze szkła

Szklany wibrator

Szklany wibrator to najbardziej wykwintny przykład luksusowych zabawek seksualnych. Główne zalety szklanych wibratorów obejmują przede wszystkim ogromną wytrzymałość, oczywiście pod warunkiem, że będziesz o niego dbać i ostrożnie się z nim obchodzić. Szklane wibratory są na tyle klasyczne i fantazyjne, że mogłyby służyć jako nowoczesne ozdoby do domu i mieszkania.

Szklany wibrator posiada także tę zaletę, że jego powierzchnia jest nieporowata a szklane wibratory wysokiej klasy są wykonane ze szkła medycznego. Są polecane przede wszystkim tym kobietom, które łatwo osiągają orgazmy za pomocą twardych zabawek o sztywnej i twardej strukturze.

Ponadto, jeśli jesteś kimś, kogo kręci eksperymentowanie z cudownymi doznaniami, jakie można uzyskać dzięki różnym temperaturom, to szklane wibratory są właśnie dla ciebie! Szklany wibrator możesz podgrzać w misce z ciepłą wodą, (ale nie wrzącą), albo schłodzić go w lodówce, nie w zamrażarce. W ten sposób masz do dyspozycji nowy bodziec jakim jest zmieniająca się temperatura, możesz eksperymentować w dowolny sposób.

Wibrator ze szkła – jaki lubrykant będzie odpowiedni?

Tak naprawdę szklane wibratory są kompatybilne niemal ze wszystkimi rodzajami lubrykantów. A to dlatego, że szkło jest w 100% nieporowate i nietoksyczne, więc nadaje się do użycia z prawie każdym nawilżaczem.

W celu przypomnienia, najbardziej uniwersalne są lubrykanty na bazie wody. Są niezwykle uniwersalne i w zdecydowanej większości nie wywołują żadnych niepożądanych reakcji alergicznych. Ich jedyną wadą jest to, że nie nadają się do zabawy w wodzie. W tym celu należy skorzystać z lubrykant silikonowego, który sprawdzi się także podczas długich igraszek. Nieco mniej popularne są lubrykanty na bazie oleju oraz lubrykanty mieszane.

Szklany wibrator – jak o niego dbać?

Szkło, bez wątpienia jest jednym z najłatwiejszych do czyszczenia materiałów, z jakich produkowane są zabawki erotyczne. To dlatego, że jest w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, więc może być po prostu czyszczony w zmywarce lub w gorącej wodzie. Alternatywą mogą być też specjalne płyny i środki do czyszczenia zabawek.

Zobacz także: dildo szklane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *