Wibratory do punktu G?

Co wyróżnia wibratory do punktu G?

Jak nietrudno się domyślić wibrator punktu G służy do stymulacji tego legendarnego wręcz miejsca na ciele kobiety. Niektóre panie uznają, że jest to strefa erogenna, której stymulacja może prowadzić do silnego pobudzenia seksualnego, mocnych orgazmów, a nawet kobiecego wytrysku. Zazwyczaj wibrator do punktu G ma kształt przypominający fallusa i jest specjalnie zaprojektowany do stymulacji punktu G.

Powstanie tego typu zabawki związane jest z faktem, że część kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu poprzez penetrację samej pochwy np. za pomocą męskiego członka. Większość kobiet (według niektórych badań nawet 80%) osiąga orgazm w wyniku bezpośredniej stymulacji łechtaczki. A skoro jest orgazm to jest fajnie i po co się bardziej starać… W żadnym wypadku tak nie myśl!

Co prawda w środowisku naukowym istnieje odwieczny spór o istnienie tego punktu. Jednak nie ma potrzeby żeby zagłębiać się w tego typu dywagacje. Uznajmy po prostu, że jest wiele sposobów osiągania orgazmu i warto znać jak najwięcej z nich. Tak, żeby nie było nudy. Jeśli punkt G istnieje to najprawdopodobniej znajduje się na przedniej ścianie pochwy. Jest to miejsce do którego podczas stosunku trudno dotrzeć, przynajmniej stosując klasyczne pozycje. Z pomocą przychodzi tutaj wibrator do stymulacji punktu G. Zakrzywiony kształt wibratora punktu G umożliwia jego stymulację bez konieczności przyjmowania dziwacznych pozycji. Chociaż te również mogą być świetnym urozmaiceniem.

Prawie każdy wibrator do punktu G ma kształt fallusa i specjalnie zakrzywiony koniec, który umożliwia dotarcie do przedniej części pochwy. Jednak od tej reguły są wyjątki. Na rynku pojawia się coraz więcej stymulatorów punktu G o działaniu punktowym i bardzo wymyślnych kształtach. Ogólnie rzecz biorąc, wibratory punktu G mają nieco większą główkę niż penis. Jeśli chodzi o rozmiary to klasyczny wibrator mierzy 2-3 cm szerokości oraz 12 – 20 cm długości.

Jak wybrać wibrator punktu G?

Wibratory do stymulacji punktu G stają się coraz bardziej powszechne. A więc może ten owiany tajemnicą punkcik naprawdę istnieje? Nie ma lepszego sposobu, żeby się o tym przekonać jak test na własnej… skórze. I do tego też gorąco was zachęcam!

Wibrator punktu G możecie znaleźć pod kilkoma postaciami. Najczęściej spotykane są takie w kształcie klasycznych wibratorów pochwowych z zakrzywioną końcówką dla łatwiejszej stymulacji punktu G. Niektóre są dodatkowo żebrowane w celu zwiększenia intensywności doznań. możecie też spotkać stymulatory punktu G w kształcie jajka. Jego końcówka znajduje się bezpośrednio na punkcie G co ułatwia stymulację. Niezależnie rodzaju, rozmiaru i tekstury wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby pomóc ci uzyskać bardziej intensywny orgazmy. Stymulację punktu G zapewniają też wibratory wielofunkcyjne czy wibratory króliczek wyposażone w odpowiednią końcówkę.

Wybierając wibrator warto zwrócić uwagę na poziom jego głośności. Nie chodzi tu tylko o konieczność zachowania dyskrecji czy wrażliwych na dźwięki sąsiadów lub współlokatorów. Wszak głośno brzęcząca zabawka jest w stanie przyprawić o mocny ból głowy i utratę ochoty na zabawę. Najcichsze są co do zasady wibratory łechtaczkowe, ale nie oferują takich funkcji jak zabawki dedykowane do punktu G.

Wibrator do punktu G – jak go używać?

Ahh ten nieuchwytny punkt G – gdzie on jest i czy w ogóle istnieje? Załóżmy, że tak. A zatem w jaki sposób go znaleźć? Uznaje się, że punkt o którym mowa jest wypukłym obszarem kształtem przypominającym ziarnko fasoli. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy ok. 5-7 cm od jej wlotu. Aby go znaleźć, włóż dwa palce do pochwy i skieruj je w kierunku ściany brzucha. Najlepiej w momencie dużego podnieceni, bo wtedy punkt G twardnieje i łatwiej go wyczuć. Jeżeli poczujesz nieco szorstką powierzchnię, która wyróżnia się na tle gładkich ścian pochwy to gratulacje – znalazłeś swój punkt G!

A ja bardzo ci zazdroszczę, bowiem czeka cię orgazmiczna uczta! Z doświadczenia wielu kobiet wynika, że orgazmy osiągane przez stymulację punktu G są o wiele bardziej intensywne – to uczucie, którego nie da się opisać. Wystarczy dobry wibrator punktu G czy nawet staromodne palce i do dzieła!

Zanim wibrator punktu G wkroczy do właściwej akcji zrób sobie małą rozgrzewkę. Pojeździj wibratorem po sutkach, wewnętrznej stronie ud czy ramionach. Baw się różnymi trybami wibracji i testuj poszczególne konfiguracje.

Kiedy będziesz już dobrze rozgrzana nie zapomnij o właściwym nawilżeniu. To nic złego, że potrzebujesz nieco więcej lubrykantu. Dzięki niemu unikniesz podrażnień i ewentualnych urazów. No dobrze, wstęp już za nami. Teraz chwyć pewnie swój wibrator do punktu G i włóż go delikatnie, coraz głębiej. Zaczynając od najsłabszych wibracji, powoli i delikatnie przesuwaj końcówkę wibratora wzdłuż przedniej ściany pochwy, aż trafisz w punkt G. Nie będzie miała żadnych wątpliwości gdy go znajdziesz!

Powoli zwiększaj intensywność i eksperymentuj z różnymi trybami wibracji. Tylko w ten sposób znajdziesz swój ulubiony tryb. Niezależnie od tego jak wykorzystasz swój wibrator do stymulacji punktu G przygotuj się na niezapomniany orgazm!

Sprawdź także wibratory rotacyjne oraz wibratory posuwiste, myślę, że mogą ci się spodobać.

Wibratory punktu G – przykłady

Masz ochotę przetestować wibrator punktu G? Chcesz odkryć zupełnie nowy poziom rozkoszy z nową zabawką? Nic nie stoi na przeszkodzie. Co więcej poniżej przygotowałam dla ciebie listę najciekawszych moim zdaniem stymulatorów do punktu G. Wśród nich znajduje się egzemplarz ze światowej czołówki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *