Wibratory analne

Co wyróżnia wibratory analne?

Wibrator analny przeznaczony jest do stymulacji odbytu zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Wszystkie wibratory analne mają jedną wspólną cechę: wytwarzają wibracje mające sprawić wyjątkową przyjemność. Wibratory tego typu różnią się od innych pozostałych wibratorów przede wszystkim rozszerzoną podstawą, która zapobiega ewentualnej utracie w odbycie. Co do zasady długość wibratora analnego jest mniejsza aniżeli klasycznych wibratorów do stymulacji punktu G lub też wibratorów łechtaczkowych. Zazwyczaj jest to od 10 do 15 cm długości i 2,5 cm szerokości.

Podobnie jak inne wibratory przeznaczone do stymulacji zewnętrznej i wewnętrznej, wibratory analne są zazwyczaj zasilane poprzez akumulator lub baterie, rzadziej potrzebują stałego podłączenia do prądu. W przeciwieństwie do analnych dildo, korków analnych czy kuleczek i koralików do analu, wibratory analne posiadają wiele różnorodnych funkcji stymulujących. Mogą się obracać, wirować czy pulsować. Mamy do wyboru różne prędkości i poziomy wibracji, które w dowolny sposób można zmieniać wybierając te, które dają najwięcej satysfakcji.

Wibratory analne są ciekawą alternatywą dla klasycznego stosunku czy stymulacji łechtaczki lub punktu G. Dla osób zaczynających swoją przygodę ze stymulacją odbytu wibrator analny może być doskonałym wprowadzeniem. Za jego pomocą możesz wkroczyć do świata analu i albo ci się to spodoba lub będziesz chciała o tym jak najszybciej zapomnieć. Jednak jeśli zachowasz odpowiednią ostrożność to dużo bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja.

Odbyt posiada mnóstwo zakończeń nerwowych, które odpowiedzialne są za odczuwanie rozkoszy i przyjemności. Chociażby z tego powodu warto spróbować!

Jak wybrać analny wibrator?

Ponieważ na rynku dostępnych jest wiele różnych wibratorów do analu to przez zakupem warto poznać kilka podstawowych faktów na ich temat. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tego typu igraszkami to możesz być nieco przytłoczona lub wręcz przeciwnie, bardzo podekscytowana.

Bez względu na wszystko pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dlatego osoby początkujące powinny wybrać cieńsze, silikonowe wibratory analne, które ułatwiają pierwsze kroki.Silikon to miękki materiał, a wykonany z niego wibrator nie wymaga wiele siły, żeby zacząć penetrację. Dobrze, żeby jego końcówka była wąska i stopniowo rozszerzałą się ku podstawie.
Jeśli nie jesteś już nowicjuszką w posługiwaniu się zabawkami do analu to możesz zdecydować się na grubsze i większe wibratory analne. Pomijając te cieńsze, przeznaczone dla osób, które w tej materii stawiają dopiero pierwsze kroki. Mocne wibracje to duża szansa na naprawdę solidny orgazm. A jeżeli chcesz spróbować czegoś naprawdę kosmicznego to wibrator pochwowo-analny jest właśnie dla ciebie. Tylko wyobraź sobie tę falę rozkoszy!

Jaki wibrator analny będzie najlepszy?

Wibratory do stymulacji analnej występują w trzech podstawowych formach. Po pierwsze są to klasyczne wibratory analne. Są one stosunkowo małe i podłużne, a kształtem przypominają wibratory realistyczne. Ze względu na mniejszą grubość są polecane osobom, które w analu stawiają pierwsze, nieśmiałe kroki. Tak wibrator z łatwością wsuwa się w odbyt, dzięki czemu nie ma potrzeby mocnego rozciągania, którego na samym początku wiele z nas obawia się najbardziej.

Kolejna grupa wibratorów analnych to wibrujące korki do analu. Są dużo krótsze i posiadają odpowiednią końcówkę, która uniemożliwia zbyt głęboką penetrację. Często jest ona zakończona fantazyjnym ogonkiem czy pióropuszem. Co najlepsze taki wibrator analny dla kobietmoże pieścić twój odbyt od wewnątrz podczas gdy ty lub twój partner stymulują twoją łechtaczkę lub punkt G. Podoba ci się taka podwójna satysfakcja? No pewnie że tak!

Ostatnia duża grupa to wibratory analne występujące pod postacią kulek i koralików. Zazwyczaj jest to kilka kulistych elementów złączonych ze sobą za pomocą sznurka czy taśmy, kulki mogą też przylegać do siebie bezpośrednio, tworząc sztywną całość. Co jest najlepsze w tego typu wibratorach? Wcale nie chodzi tu o różne tryby wibracji, raczej o specyficzną budowę zabawki. Kiedy kulki lub koraliki przechodzą przez zwieracz dają ci niezwykle intensywną rozkosz.

Wibratory analne – jak ich używać?

Jeżeli właśnie zaczynasz swoją przygodą z seks-zabawkami do analu to przede wszystkim musisz pamiętać o bezpieczeństwie. To konieczne, bo w przeciwnym razie istnieje spora szansa, że dołączysz do do długiej listy osób, które musiały skorzystać z pomocy lekarskiej, bo coś utknęło w ich odbycie. Mówiąc o bezpieczeństwie mam na myśli przede wszystkim korzystanie wyłącznie z gadżetów specjalnie zaprojektowanych do zabawy analnej. Nawet nie myśl o przypadkowych przedmiotach gospodarstwa domowego czy warzywach! To bardzo zły pomysł.

Mięśnie wokół odbytu pełnią przede wszystkim funkcję zaciskaczy, także każdy przedmiot, który nie jest zaprojektowany do analu może zostać zassany wgłąb. Zaciskające się mięśnie sprawią, że przedmiot ten będzie niezwykle trudny do uchwycenia i wyciągnięcia. Także nie ma co ryzykować. Wszystkie wibratory analne i inne gadżetu do tego typu zabaw posiadają rozszerzoną podstawę, która zapobiega utknięciu zabawki wewnątrz ciała.

Kolejną podstawą bezpiecznej zabawy jest odpowiednie nawilżenie. Najlepiej skorzystać z dedykowanych lubrykantów czy żeli. Na rynku jest ich całe mnóstwo. Ale uwaga! Jeśli wibrator analny, którego używasz jest wykonany z silikonu to pod żadnym pozorem nie korzystaj z lubrykantów na bazie silikonu. W przeciwnym razie zabawka może ulec zniszczeniu, a przecież tego nie chcemy.

Jeśli do zabawy analnej masz zamiar zaprosić partnera to na samym początku upewnij się, że jest on na to gotowy. W przeciwnym razie może się okazać że ta niespodzianka nie jest do końca przyjemna. Musicie być bardzo ostrożni, dobrze znać swoje możliwości, a w razie bólu przerwać zabawę czy zmienić jej formę. Seks analny wymaga także odpowiedniego podejścia higienicznego.

Choć lewatywa nie jest konieczna to jej wykonanie na pewno poprawi komfort psychiczny. Ważne jest też to, żeby po zabawie analnej nie wkładać zabawki, penisa czy palca bezpośrednio do pochwy. Należy je najpierw dokładnie umyć, a w przypadku prezerwatywy powinna ona zostać zmieniona. Wszystkiemu winna jest bogata flora bakteryjna odbytu.

Wibrator do analu – przykłady

Podoba ci się wizja takiej zabawy? Masz wrażenie, że wibrator analny dla kobiet może przypaść ci do gustu? Nie trać czasu na rozważania tylko sprawdź najciekawsze modele. Poniżej znajdziesz wibratory analne, które według mnie mogą przypaść ci do gustu.

Zobacz także: dildo analne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *