Tryskające dildo z wytryskiem – przykłady

Czujesz, że dildo z wytryskiem jest właśnie dla ciebie? Jesteś przekonany do tej dodatkowej funkcji i już zaczynasz o niej fantazjować. Nie dziwi mnie to, zwłaszcza jeśli lubisz tego typu urozmaicenia. Poniżej przygotowałam dla was kilka propozycji na najlepsze moim zdaniem tryskające dildo.

Dildo z wytryskiem – czym się wyróżnia?

Dildo z wytryskiem to gadżet, który wyróżnia się spośród wszystkich seks zabawek tego typu. Poza klasycznymi funkcjami i możliwościami posiada on unikalną cechę wyróżniającą tylko ten rodzaj dild. Podobnie jak w przypadku prawdziwego członka, może on czasem wystrzelić! Oprócz stymulacji łechtaczki lub punktu G, tryskające dildo zapewnia dodatkową stymulację podczas zabawy. Co najlepsze, to ty decydujesz, kiedy ma nastąpić wytrysk. Funkcja ejakulacji sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Większość dild tego typu posiada dołączony zbiorniczek, który służy do przechowywania płynu. Niekiedy jest on sprytnie ukryty w jądrach, co jeszcze bardziej podkreśla jego autentyczność, tak ważną w przypadku realistycznych dild. Wbudowana pompka elektryczna sprawia, że obsługa zbiornika jest naprawdę prosta i sprowadza się do kilku ruchów. Zbiornik można napełnić specjalnym płynem, który doskonale imituje nasienie (jest to tzw. sztuczne nasienie), lubrykantem lub gorącą wodą. Wybór należy do ciebie.

Dildo ze spermą – jak go używać?

Nie wszystkie dilda posiadają funkcję wytrysku, a okazuje się, że niejednokrotnie brakuje nam tego elementu podczas zabawy. Dlatego czasem dla urozmaicenia warto spróbować czegoś innego, a takie urozmaicenie zapewnia dildo z wytryskiem. Dzięki temu twoje doświadczenia i radość z zabawy wejdą na zupełnie inny, wyższy poziom. Jak przystało na dildo i każdą inną zabawkę, którą sama sterujesz, wszystko zależy od ciebie. Sposób stymulacji, prędkość i wreszcie to, co potrafi tylko dildo z wytryskiem, czyli moment, w którym wypełni cię prawdziwa fontanna rozkoszy.

Tryskające dildo to świetna baza do wszelkiego rodzaju zabaw i eksperymentów oraz ciekawe urozmaicenie klasycznych dildo. Co najlepsze, dildo z wytryskiem posiada wszystkie zalety klasycznego a dodatkowo ma swoje unikalne superlatywy. I uwierzcie mi, że dosłownie każdego dnia można bawić się w inny sposób, do czego gorąco zachęcam. Zdecyduj sama, co sprawia ci największą przyjemność i wypróbuj wszystkie możliwe rodzaje stymulacji.

Niektóre tryskające dildo są również wyposażone w specjalną przyssawkę, pozwalającą na jeszcze większe urozmaicenie zabawy. Znajdź płaską powierzchnię i przymocuj do niej swoje dildo ze spermą. Dzięki tej funkcji możesz testować go w różnych pozycjach!

Podczas używania dildo należy pamiętać o stopniowym zwiększaniu dynamiki i siły posunięć. Zacznij delikatnie i stopniowo zwiększaj siłę czy szybkość. W szczytowym momencie użyj funkcji wytrysku, aby jeszcze bardziej urozmaicić stymulację.