Wibratory z przyssawką

Co wyróżnia wibratory z przyssawką?

Tak naprawdę wibrator z przyssawką nie różni się niemal niczym od klasycznego wibratora. Podobnie jak inne wibratory dla kobiet może mieć jedną, dwie a nawet więcej końcówek służących do stymulacji różnych części twojego ciała. Wibratory z przyssawką mogą być wyposażone w moduł pozwalający na zmianę trybu czy siły wibracji, funkcję pozwalającą na zdalne sterowanie czy dodatkową opcję wytrysku lub podgrzewania.

Co więcej wibrator z przyssawką może wyglądać zupełnie realistycznie – niemal jak prawdziwy penis. Inne modele będę z kolei bardziej podobne do małych, futurystycznych dzieł sztuki. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wybór należy do ciebie, także dobierz zabawkę tak żeby zarówno jej funkcje jak i wygląd odpowiadały w największym stopniu twoim własnym preferencjom. W kwestii wibratorów bądź samolubna i myśl tylko o sobie, przecież chodzi tu o twoją przyjemność.

Jedynym elementem, który wyróżnia wibrator na przyssawce od pozostałych wibrujących gadżetów jest właśnie przyssawka. Główną funkcją tego elementu jest przytwierdzenie zabawki do wybranej powierzchni. Taka opcja pozwala na wiele nowych możliwości jeśli chodzi o zabawę. Poza tym wibratory na przyssawce niczym nie różnią się od wibratorów innych typów.

Jak wybrać wibrator z przyssawka?

Wibratory na przyssawce występują pod wieloma różnymi postaciami. Każda z nich pozwala na inny rodzaj zabawy, służą do stymulacji różnych części twojego ciała czy też są różne jeśli chodzi o odbiór wizualny. W pierwszej kolejności, zanim jeszcze podejmiesz decyzję o zakupie powinnaś ustalić do czego będzie służył twój nowy wibrator z przyssawką.

Wbrew pozorom nie każdy wibrator służy do tego samego. Masz do wyboru 2 podstawowe obszary stymulacji: wewnętrzną i zewnętrzną. Pierwsza z nich to stymulacja wnętrza pochwy do której służą wibratory klasyczne, wyposażone w jedną, dużą i długą końcówkę. Drugi typ, czyli wibratory do stymulacji zewnętrznej przeznaczone są do pieszczenie łechtaczki. Są to tzw. wibratory łechtaczkowe, które skupiają się na tej najbardziej wrażliwej na dotyk części kobiecego ciała.

Trzecim typem, który łączy dwa wymienione wyżej jest wibrator z króliczkiem. Taki gadżet posiada 2 końcówki, jedną większą i drugą mniejszą, które jednocześnie stymulują łechtaczkę i wnętrze pochwy. Takie połączenie jest uznawane przez wiele kobiet za prawdziwą eksplozję rozkoszy. Także wibrator na przyssawce z króliczkiem pozwoli ci na wielowymiarową przyjemność. Jeśli natomiast bardziej zależy ci na stymulacji punktowej to wybierz wibrator do punktu G lub wibrator pomadkę, mały ale bardzo precyzyjny gadżet służący do pieszczenia łechtaczki.

Wibrator na przyssawce – jak go używać?

Wibrator z przyssawką wyróżnia się przede wszystkim dodatkowym elementem umiejscowionym na jego podstawie, który służy do przytwierdzania zabawki. Gdzie można go przyczepić? Tak naprawdę na każdej płaskiej i w miarę twardej powierzchni. Może to być ściana, najlepiej wyłożona płytkami, podłoga, mebel lub kabina prysznica. Wybór po raz kolejny należy do ciebie, a dzięki przyssawce zyskujesz naprawdę mnóstwo możliwości do eksperymentowania. Tak przytwierdzony wibrator pozwala cieszyć się wibracjami bez konieczności trzymania wibratora w dłoniach.

Poza tym pamiętaj o podstawowych zasadach obsługi wibratorów. Po pierwsze rozgrzej się, zacznij od gry wstępnej, którą może być użycie wibratora na wewnętrznej stronie ud, piersiach czy ramionach. Następnie zadbaj o nawilżenie, jeśli wibrator z przyssawką wykonany jest z silikonu to pamiętaj, żeby nie używać lubrykantu na bazie wody. Kolejny krok to włączenie najsłabszych możliwych wibracji i rozpoczęcie właściwej zabawy. Nie spiesz się i dużo eksperymentuj. To najlepszy sposób, żeby odkryć sposób na idealną kombinację, taką która sprawi ci największą rozkosz.

Wibrator z przyssawką – przykłady

Uważasz, że wibrator na przyssawce jest dla ciebie stworzony? Doceniasz zalety wibratora z przyssawką i chcesz je przetestować w praktyce? Doskonale się składa, bo poniżej znajdziesz kilka najciekawszych wibratorów tego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *