Dildo różowe – przykłady

Uważasz, że różowe dildo jest dla ciebie stworzone? Szukasz zabawki w tym kolorze? Poniżej znajdziecie kilka moich propozycji na różowe dildo.

Różowe dildo co ma kolor do dildo?

Odpowiedź na poprzednie pytanie brzmi: to zależy. Z jednej strony kolor nie ma znaczenia, bo różowe dildo będzie działał tak samo, jak jego czarny czy złoty odpowiednik. Z drugiej strony, wizualny odbiór zabawki jest niezwykle ważny dla wielu z nas. Kolor jest jednym z elementów odpowiedzialnych za estetykę. Więc różowe dildo może być bardziej atrakcyjne dla ciebie niż, powiedzmy, zielony lub cielisty kolor.

Jak wiadomo, świat kobiecych dildo jest pełen odmian, w każdym rozmiarze. Przede wszystkim możemy wybierać spośród co najmniej kilkunastu różnych rodzajów zabawek tego typu. Podstawowym wyróżnikiem jest rozmiar, możemy wyróżnić dildo grube i cienki, dildo mini i długie ,a nawet podzielić dilda dla kobiet na konkretne długości: 20, 30, 40 cm itd. Idąc dalej, dilda mogą przybierać najróżniejsze kształty. Czasami kwestia wyglądu jest czysto estetyczna, ale bardzo często wynika on z funkcji, jaką ma spełniać zabawka. Najbardziej charakterystyczne są klasyczne dilda w kształcie fallicznym. Jednak można wyróżnić także dildo podwójne. Równie ważnym aspektem jest odbiór wizualny i związany z nim dylemat: wybrać dildo różowe, czarny, złoty czy może w innym kolorze.

Różowe dildo – ulubiony kolor wielu kobiet?

Istnieje stereotyp, że róż i jego odcienie są ulubionym kolorem płci pięknej. Wydaje mi się, że jest w tym wiele przyczyn, ale czy wszystkie kobiety lubią ten kolor? Nie jestem do końca przekonana! Myślę, że do niektórych rzeczy po prostu pasują, na przykład różowe paznokcie czy szpilki. A różowe dildo? Jeśli chodzi o mnie, to jego kolor nie ma dla mnie większego znaczenia, liczy się jakość wykonania, bezpieczeństwo dla ciała, ciekawe funkcje itp. Kolor jest jednym z ostatnich elementów, które biorę pod uwagę przy wyborze dildo różowego, czy jakiegokolwiek innego. Jestem jednak przekonana, że różowe dilda mają swoich gorących fanów.