Sterowane wibratory na pilota

Co wyróżnia wibratory na pilota?

Może brzmieć to jak prawdziwe science fiction, ale zdalnie sterowane wibratory (wibratory na pilota, sterowane aplikacją czy za pomocą Bluetooth) nie są niczym nadzwyczajnym w świecie gadżetów erotycznych. Ponadto są one prawdziwym hitem ostatnich lat. Ich popularność wystrzeliła w tym roku, wraz z pojawieniem się koronawirusa i towarzyszących mu obostrzeń.

Coraz więcej dziedzin naszego życia przenosi się do strefy zdalnej. Oczywiście przyznacie, że seks na odległość to nic przyjemnego i podpisuję się pod tym obiema rękami. Jednakże lockdown czy obowiązkowa kwarantanna rozdziela nas, czasem na długie i smutne tygodnie, nic na to nie poradzimy. Jednak z pomocą mogą nam przyjść m.in. wibratory na pilota pozwalające na zdalne sterowanie.

Wibratory na pilota ułatwiają i uprzyjemniają zabawę. Jak? Chodzi o to, że pilot zdalnego sterowania pozwala na zmianę trybu wibracji czy ich mocy bez konieczności wyciągania wibratora z pochwy. Dzięki temu unikamy przykrej przerwy w odczuwaniu przyjemności, sama regulacja też jest dużo łatwiejsza. Ze względu na gigantyczną popularność wibratorów z pilotem i duże zapotrzebowanie na gadżety zdalnie sterowane ten segment rynku gadżetów erotycznych szybko się rozwija.

W 2020 roku mamy do dyspozycji takie cuda techniki jak wibratory sterowane telefonem – aplikacją czy poprzez Bluetooth. Najnowsze funkcjonalności umożliwiają synchronizowanie stymulacji dla partnerów czy sterowanie wibratorem z dowolnego miejsca na świecie. W tym miejscu skoncentrujemy się na wibratorach z pilotem, inne formy sterowania na odległość znajdziesz w pozostałych kategoriach na stronie.

Myślę, że wibrator z pilotem docenią zarówno osoby niedoświadczone, jeśli chodzi o obcowanie z gadżetami erotycznymi jak i wieloletni znawcy i koneserzy tego typu zabawek. Wprowadzenie nowinek technicznych może być naprawdę świetnym sposobem na urozmaicenie życia erotycznego. Szczególnie w tych ciężkich czasach pandemii koronawirusa. W obecnym klimacie społecznego zdystansowania – gdy niektórzy ludzie są poddawani kwarantannie z dala od swoich partnerów lub próbują nawiązać intymne relacje na odległość – dostępność tej technologii jest cenniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak wybrać wibrator sterowany pilotem?

Wibratory z króliczkiem, wibrujące jajeczka czy wibratory xxl – to tylko kilka typów pod wibratorów sterowanych za pomocą pilota. Łączy je możliwość sterowania na odległość, która jak już wspomniałam ułatwia zabawę i sprawia, że jest ona przyjemniejsza. O to przecież chodzi, prawda? Dodatkowo taki wibrator z pilotem to idealny sposób na urozmaicenie zabawy z partnerem. Możecie masturbować się razem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś oddała mu pełną kontrolę nad rozwojem wydarzeń.

Jeżeli w swojej kolekcji zabawek erotycznych nie masz jeszcze wibratora z pilotem a chciałabyś taki mieć to czeka cię cały proces wyboru i zakupu. Ale nie ma się czym martwić ani stresować, jestem tu po to żeby cię wesprzeć. Po pierwsze ustal jaki typ wibratora sprawia ci najwięcej rozkoszy. Jeśli znasz swoje ciało to nie powinno być problemu, doświadczenie z seks gadżetami dodatkowo ułatwia wybór. Możesz wtedy wybrać wibratory na pilota z króliczkiem czy wibratory na pilota w formie różdżki. Natomiast jeśli będzie to twój pierwszy wibrujący seks-gadżet to polecam wibrator z pilotem do łechtaczki. Jest stosunkowo mały i doskonale sprawdza się jako pierwszy wibrator.

Jaki wibrator z pilotem będzie najlepszy?

Jak już dobrze wiesz wibratory na pilota możemy znaleźć pod wieloma różnymi postaciami. Dlatego pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, jaki typ zdalnie sterowanego wibratora chcesz wybrać. Koniecznie trzeba mieć na uwadze miejsce w którym chcesz go używać. Jeśli będą to głównie przestrzenie publiczne to wibrator sterowany pilotem powinien być bardzo dyskretny, czyli bardzo cichy. Natomiast jeśli nie planujesz wychodzić z nim poza cztery ściany swojej sypialni to bez wahania możesz postawić na mocniejszy, przez co głośniejszy wibrator z pilotem.

Kolejną kwestią jest zasięg. Wibratory na pilota występują generalnie w 2 różnych formach. Pierwsza z nich, bardzo mocno ograniczająca manewrowanie to wibrator połączony z pilotem za pomocą kabelka. Może i nie będzie ci to przeszkadzało przy zabawie solo, ale do igraszek z partnerem taki wibrator w ogóle się nie nadaje. Całe szczęście wibratory z pilotem połączone kablem odchodzą w niepamięć, a przewód zastępuje bezprzewodowy Bluetooth.

Taki wibrator daje dużo więcej swobody. Standardowo zasięg to kilkanaście metrów, jednak wszystko zależy od miejsca. Jeśli na drodze pilot-wibrator nie ma wielu przeszkód np. w pustym pokoju zasięg jest maksymalny, natomiast w tłumie ludzi czy z sąsiedniego pomieszczenia zasięg może spaść nawet o połowę.

Należy mieć też na uwadze to, że wibratory z pilotem są coraz bardziej powszechne. I jeśli planujecie igraszki z udziałem takiej zabawki w miejscach publicznych – klubach czy imprezach to istnieje prawdopodobieństwo, że pilot połączy się z jakimś innym wibratorem.

Wybierając wibrator z pilotem zwróć też uwagę na jego przeznaczenie. Jeszcze przed zakupem określ na której części ciała chcesz się skoncentrować. Jeśli ma to być wyłącznie łechtaczka to wybierz wibrator z pilotem do łechtaczki, jeżeli punkt G to wybierz wibrator sterowany pilotem do punktu G. A jeśli nie chcesz wybierać tylko skupić się na tych 2 strefach erogennych jednocześnie to zadowoli cię wibrator sterowany pilotem z króliczkiem. Decyzja należy do ciebie!

Wibratory na pilota – jak ich używać?

Wibratory z pilotem pozwalają na 3 podstawowe scenariusze zabawy. Pierwszą z nich są oczywiście igraszki w pojedynkę. Sama decydujesz o przebiegu zabawy, a dołączony pilot zdalnego sterowania ułatwia regulację. Możesz w wygodny sposób zmieniać tryby wibracji, ich szybkość bądź częstotliwość. Poza tą niekwestionowaną zaletą używanie wibratora z pilotem niczym nie różni sią od pozostałych rodzajów wibrujących zabawek.

Drugi rodzaj zabawy ze zdalnie sterowanym wibratorem to igraszki w parze lub jeśli lubisz, w większym gronie. Chyba doskonale czujesz do czego posłuży tu pilot? Oczywiście możesz oddać pełną kontrolę partnerowi i liczyć na jego pomysłowość oraz znajomość twojego ciała. A nuż zaskoczy cię czymś czego sama nigdy byś nie spróbowała?

Dla wielu osób największą zaletą wibratorów zdalnie sterowanych jest możliwość stymulacji w miejscach publicznych. I to zupełnie bezkarnie i niezauważenie. Jest to możliwe pod warunkiem zachowania maksymalnej dyskrecji. Po pierwsze wibrator musi być cichy, a po drugie ty powinnaś zachowywać się “normalnie”. Żadnych orgazmicnzych okrzyków ani wicia się z rozkoszy.

Wibrator z pilotem pozwala na subtelne podniecenie partnera w nieoczekiwanych momentach na spacerze, zakupach wizycie u znajomych czy romantycznej kolacji która po powrocie do domu bez wątpienia zakończ się czymś więcej.

Zdalnie sterowany wibrator na pilota – przykłady

Myślisz, że wibrator z pilotem jest właśnie dla ciebie? Przekonują cię jego funkcje i możliwości? W takim razie zapraszam serdecznie do zapoznania się z modelami, które według mnie są warte uwagi.

Wibratory z pilotem – FAQ

Co to jest wibrator na pilota?

Wibrator na pilota to gadżet erotyczny, który umożliwia zdalne sterowanie wibracjami za pomocą pilota.

Jak działa wibrator na pilota?

Wibrator na pilota jest zwykle wyposażony w odbiornik, który odbiera sygnały radiowe od pilota i na ich podstawie zmienia tryby wibracji.

Czy wibratory na pilota są bezpieczne?

Tak, wibratory na pilota są bezpieczne do użytku, o ile są używane zgodnie z zaleceniami producenta.

Czy wibratory na pilota są głośne?

Poziom hałasu zależy od konkretnego modelu wibratora na pilota.

Czy wibratory na pilota są drogie?

Cena wibratorów na pilota zależy od marki, modelu i funkcji, ale zwykle są one droższe niż wibratory bez pilota.

Czy wibrator na pilota jest wodoodporny?

Nie wszystkie modele wibratorów na pilota są wodoodporne, ale istnieją takie, które można stosować pod wodą.

Czy wibrator na pilota jest łatwy w czyszczeniu?

Tak, większość modeli wibratorów na pilota jest łatwa w czyszczeniu za pomocą specjalnych środków czyszczących dla zabawek erotycznych, bądź ciepłą wodą. Należy stosować zalecenia producenta.

Czy wibrator na pilota ma wiele trybów wibracji?

Tak, większość wibratorów na pilota oferuje wiele trybów wibracji, które można zmieniać za pomocą pilota.

Jakie materiały są stosowane do produkcji wibratorów na pilota?

Wibrator na pilota może być wykonany z różnych materiałów, takich jak silikon, ABS, tworzywo sztuczne czy metal.

Jakie rodzaje wibratorów są sterowane pilotem?

Wibratorami sterowanymi pilotem mogą być zarówno wibratory klasyczne, wibratory punktu G, wibratory łechtaczki, jak i wiele innych rodzajów wibratorów erotycznych.

Czy wibratory sterowane pilotem są łatwe w obsłudze?

Tak, większość wibratorów sterowanych pilotem jest łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Jakie są zalety korzystania z wibratorów sterowanych pilotem?

Zaletami korzystania z wibratorów sterowanych pilotem są między innymi: większa kontrola nad intensywnością wibracji, możliwość korzystania z zabawki w trudno dostępnych miejscach, możliwość eksperymentowania w ramach gier wstępnych z partnerem itp.

Jakie są wady korzystania z wibratorów sterowanych pilotem?

Wady korzystania z wibratorów sterowanych pilotem to między innymi: nieodpowiednim momencie, dodatkowy koszt związany z zakupem wibracyjnej zabawki z funkcją zdalnego sterowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *