Małe dilda – przykłady

Uważasz, że małe dildo jest odpowiedni dla ciebie? Bardzo dobrze się składa, bo mam dla ciebie kilka przykładów. Poniżej znajdziesz kilka świetnych przykładów.

Co wyróżnia małe dildo?

Mini dildo jak sama nazwa wskazuje jest stosunkowo małe w porównaniu z klasycznymi gadżetami tego typu. Ale jeśli chodzi o poziom oferowanej przyjemności, mini dildo nie jest wcale gorsze. Najpopularniejsze dilda na rynku to te, które nie są tak duże ani grube. Nie bez powodu. Po pierwsze, dilda te są bardzo dyskretne, łatwe w przechowywaniu i utrzymaniu w czystości. Po drugie, mini dildo dzięki swojemu kształtowi pozwala na bardzo precyzyjną stymulację i skupienie jej dokładnie tam, gdzie chcesz.

Mini dildo przypomina niewinną zabawkę, a przynajmniej w dużo większym stopniu niż ich większe odpowiedniki. To znacznie ułatwia podjęcie decyzji o zakupie takiego gadżetu. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w przypadku mini dildo jest to, że zazwyczaj są pierwszym gadżetem, który otwiera kolekcję. Jednak wiele osób z większym doświadczeniem nadal, z powodzeniem z nich korzysta. Wynika to z wielu zalet, jakie mają małe dildo.

Mini dildo występuje w wielu różnych formach. Zarówno jeśli chodzi o materiał wykonania – może to być stal nierdzewna, silikon czy cyberskóra. A także rozróżniamy modele ze względu na wielkość – długość oraz grubość.

Jak wybrać mini dildo?

Mini dildo sprawi ci wiele przyjemności, ale tylko wtedy, gdy dobrze je wybierzesz. Warto upewnić się, że w pełni wykorzystujesz swoją mini zabawkę. Pierwsza ważna rzecz to rozmiar. Prawdą jest, że wszystkie mini dilda mają niewielkie rozmiary. Jednak jedno może być dłuższe, inne krótsze i to samo dotyczy grubości. Grubsze dildo może sprawić więcej przyjemności kobietom, które były już w ciąży. Docenią to również dziewczyny, które regularnie odbywają stosunek z właścicielem grubego penisa – ich pochwa jest rozciągnięta i przy regularnym stosunku nie jest w stanie powrócić do swoich naturalnych rozmiarów.

Po drugie, kupując mini dildo, należy wziąć pod uwagę materiał, z którego jest wykonane. Materiał powinien być przyjazny dla wrażliwej skóry i nie powodować podrażnień ani alergii.

Kształt i wygląd także są istotne. Możesz znaleźć mini dildo w wielu stylach i kolorach. Do wyboru jest naprawdę mnóstwo opcji. Od małych dildo, które wyglądają jak prawdziwy penis (dildo realistyczne) przez modele wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak wytrysk (dildo z wytryskiem) czy opcja pompowania (dildo pompowane).

Dildo mini – jak go używać?

Gdybym miał używać tylko jednego dilda (mam nadzieję, że to nigdy nie będzie prawda), co by to było? Dildo XXL, a może dildo podwójne? Żadne z nich! Postawiłabym na najbardziej podstawową wersję tej zabawki, jaką jest dildo mini. Dlaczego?

Ponieważ jak wiele kobiet (niektóre badania mówią, że dotyczy to aż 80% z nas!) Aby osiągnąć orgazm, potrzebuję przede wszystkim stymulacji łechtaczki. A mini dildo skupiają się właśnie na tej części ciała. Jednak mini dildo, służy nie tylko do zabawy łechtaczką. Z powodzeniem można je stosować do stymulacji pochwowej. Wystarczy odrobina kreatywności!

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że ze względu na swój kształt większość małych dildo nie nadaje się do zabaw analnych. Ze względu na brak szerokiej podstawy ani możliwości pewnego chwytu istnieje ryzyko, że dildo „ucieknie” głębiej.