Dildo metalowe – przykładowe modele

Dildo metalowe – co je wyróżnia?

Dildo metalowe to niewątpliwie jedne z najbardziej luksusowych zabawek erotycznych, jakie mamy na rynku. Ten typ dilda to szczyt eleganckiego i oryginalnego designu, niesamowitej trwałości i bardzo długiej żywotności. Ponadto dildo z metalu nie ma porów, w których mógłby gromadzić się trudny do usunięcia brud.

Metalowe dildo spodoba się szczególnie tym z nas, którzy kochają twarde i bardzo sztywne gadżety erotyczne. Dużą zaletą jest łatwość czyszczenia. Dildo metalowe są bardzo odporne na wysokie temperatury, co oznacza, że ​​można je myć gorącą wodą z mydłem, a nawet w zmywarce. Jednak głównymi zaletami są ich wytrzymałość i trwałość.

Dildo metalowe – jaki lubrykant będzie do niego pasował?

Zdecydowanie zalecamy używanie lubrykantu podczas zabawy metalowym dildo, ponieważ twoje ciało może czasami potrzebować wsparcia, aby dostosować się do nowych wrażeń. Jeśli chodzi o rodzaj lubrykantu – na bazie wody, oleju, silikonu lub mieszanki – masz całkowitą swobodę. Dildo metalowe jest kompatybilne z prawie wszystkimi smarami. W razie wątpliwości sprawdź szczegóły na opakowaniu.

Dildo z metalu i jego czyszczenie

Metal, zwłaszcza stal nierdzewna, jest jednym z najłatwiejszych do czyszczenia materiałów w zabawkach erotycznych. Z jednej strony dildo z metalu można czyścić gorącą wodą z mydłem, z drugiej strony można je również myć w zmywarce. Dodatkowo można je czyścić specjalnymi środkami przeznaczonymi do tego celu. Czyszczenie nie tylko zapewnia higienę, ale także utrzymuje błyszczącą powierzchnię w dobrym stanie.