Wibratory z wypustkami

Co wyróżnia wibratory z wypustkami?

Kolejnym rodzajem wibratorów jakie można znaleźć w ofercie sklepów z gadżetami erotycznymi są wibratory z wypustkami. To zabawki, pod co najmniej jednym względem wyjątkowe – chodzi o dodatkowe wypustki, które pokrywają powierzchnię wibratora. Umiejscowienie ich w tym miejscu nie jest przypadkowe, chodzi o zapewnienie dodatkowych bodźców podczas zabawy. Tak też wibrator z wypustkami posiada jedną główną przewagę nad pozostałymi zabawkami. Chodzi o to, że zapewnia on dodatkowe wrażenia w czasie stymulacji.

Dodatkowe wrażenia zapewnią ci też wibratory podgrzewane, pompowane, wibratory rotacyjne czy wibratory soniczne.

Jeśli jesteś więc kobietą, która do osiągnięcia maksimum rozkoszy potrzebuje dużo, różnorodnych bodźców to wibrator z wypustkami jest dla ciebie stworzony. Jeśli klasyczny wibrator sprawia ci dużo przyjemności to myślę, że warto dodatkowo poeksperymentować z modelami rozbudowanymi o dodatkowe wypustki. Raczej nie zalecałbym rozpoczynania przygody z seks zabawkami od wibratora z wypustkami. Jak na pierwszy wibrator może się tu za dużo dziać, zbyt wiele bodźców może na samym początku przytłaczać, a wręcz zniechęcać do kolejnych igraszek z gadżetami. A przecież nie chcemy do tego dopuścić!

Jak wybrać wibrator z wypustkami?

Wybór odpowiedniego wibratora zawsze jest trudny. Rynek jest przepełniony wszelkiego rodzaju modelami, a wciąż pojawiają się nowe. Przed przystąpieniem do zakupów kluczowej jest określenie swoich potrzeb oraz preferencji jeśli chodzi o rodzaj i miejsce stymulacji. Jeśli chodzi o miejsce stymulacji to możemy wyróżnić 2 podstawowe typy wibratorów: do stymulacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Pierwsza grupa to wibratory przeznaczone do stymulowania wnętrza pochwy, w tym wibratory do punktu G. Wibrator z wypustkami, który dodatkowo stymuluje całe wnętrze pochwy oraz punkt G to połączenie, które może zapewni ci naprawdę wielowymiarowe orgazmy.

Do drugiej grupy zaliczyć można wibratory z wypustkami, które stymulują przede wszystkim łechtaczkę. Są one dużo mniejsze, bardziej dyskretne i skoncentrowane na jednym konkretnym miejscu – najbardziej wrażliwej na dotyk części kobiecego ciała, czyli łechtaczce. W tym przypadku wibrator z wypustkami zapewnia jeszcze więcej przyjemności. Dla wielu kobiet idealnym kompromisem jest wibrator z króliczkiem, który pozwala na jednoczesne stymulowanie wnętrza pochwy oraz łechtaczki. Jeśli dodamy do tego wypustki to powstanie prawdziwe narzędzie rozkoszy.

Wibratory z wypustkami – przykłady

Myślisz, że wibrator z wypustkami jest właśnie dla ciebie? Uważasz, że dzięki niemu osiągniesz naprawdę kosmiczny orgazm? Bez względu na to z jakiego powodu szukasz wibratora z wypustkami mam dla ciebie najciekawsze modele. Znajdziesz je poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *