Wibratory cienkie, wąskie

Czym wyróżnia się cienki wibrator?

Pojęcie cienki wibrator jest trudne do zdefiniowania, bowiem dla każdej z nas ta “cienkość” oznacza coś zupełnie innego. Wiele zależy od naszych indywidualnych preferencji, ale także anatomii, doświadczenia seksualnego czy np. od tego czy jesteśmy przed czy po ciąży. Według mnie cienkie wibratory to takie, których średnica w najgrubszym miejscu nie przekracza 3-4 cm. A najlepiej jeśli oscyluje w granicach 2-3 cm. Wtedy bez dwóch zdań powiem, że mamy do czynienia z cienkim wibratorem.

Cienki wibrator docenią także kobiety, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z seks-gadżetami. Taka zabawka na pierwszy rzut oka nie jest tak duża, nie przeraża i łatwiej się do niej przekonać. Jej obsługa jest także dużo łatwiejsza i “spokojniejsza”. Kolejną zaletą jest dyskrecja oraz brak problemu ze schowaniem zabawki (dotyczy to tylko tych z nas, które mieszkają z osobami, które wibratora nie powinny zobaczyć).

Jaki cienki wibrator będzie najlepszy?

Cienkie wibratory występują pod wieloma różnymi postaciami, choć zazwyczaj są to wibratory klasyczne, wyposażone w jedną końcówkę. Niemniej jednak cienkie wibratory występują również w nieco bardziej rozbudowanych formach. Dla przykładu bez problemu znajdziemy modele wyglądające jak prawdziwy, męski penis (cienkie wibratory realistyczne). Tego typu modele posiadają wyraźnie zaznaczone żyłki i zgrubienia, wydzielony żołądź, a czasami nawet jądra, które podkreślają realizm. Inne modele są bardzo gładkie i równe, przypominają swym wyglądem, a nieraz wielkością zamkniętą pomadkę do ust.

Oczywiście bez problemu znajdziemy dużo bardziej “skomplikowane” cienkie wibratory. Wiele z nich zbudowana jest z połączonych ze sobą mniejszych lub większych kulek, które zapewniają dodatkowe wrażenia podczas stymulacji. Tego typu modele wyglądają dużo bardziej efektownie niż poprzednie wersje, są bardzo kolorowe, często wykrzywione w najróżniejsze kształty. Takie uformowanie sprawia, że cienki wibrator stymuluje różne części ciała np. wibrator do punktu G lub wibrator do łechtaczki.

Wibrator cienki – przykłady

Szukasz cienkiego wibratora? Zastanawiasz się, który model jest najlepszy? W takim razie zapraszam niżej, do sekcji z przykładami w której znajdziesz cienki wibrator dopasowany do twoich potrzeb i preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *