Dildo dmuchane – przykłady

Uważasz, że pompowane dildo jest dla ciebie odpowiednie? Myślisz, że taki gadżet zapewni ci najwięcej przyjemności? Jeśli tak, to poniżej mam dla ciebie kilka propozycji.

Pompowane dildo i jego unikalne cechy

Dildo dla kobiet może przybierać wiele różnych form, jest ich co najmniej kilkanaście rodzajów i każde z nich ma swoje unikalne cechy, potrafi inne rzeczy i ma swoje zalety. Dzięki temu w świecie gadżetów erotycznych nie ma miejsca na nudę i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dziś poznasz cudowne możliwości, jakie daje dildo pompowane. Mam wrażenie, że są one dość zapomniane i znacznie mniej doceniane niż np. dildo realistyczne czy dildo z przyssawką. Skąd to się bierze? Ciężko stwierdzić, ale przypuszczam, że dildo z pompką jest uważane za zbyt „udziwnione” a funkcja pompowania nie jest na pierwszy rzut oka zbyt użyteczna. Myślę jednak, że wiele osób ją doceni.

Pompowane dildo ma tę przewagę nad innymi gadżetami tego typu, że można zmieniać jego długość i grubość. Możliwość kontrolowania tych parametrów daje nam jeszcze więcej możliwości eksperymentowania. Do pewnych rozmiarów możemy swobodnie regulować wielkość dildo. Dobierz ją tak, aby przyjemność z gry była jak największa. Dildo dmuchane może dać ci cudowne uczucie pełnego wypełnienia, a jeśli wolisz mniejsze rozmiary, możesz dostosować wielkość do swoich preferencji.

Większość dildo tego typu posiada ręczną pompkę, która pozwala na pompowanie do pożądanego rozmiaru. Niektóre modele posiadają zawór bezpieczeństwa, który zapobiega zbyt szybkiemu lub zbyt mocnemu napompowaniu. Takie dildo może nawet podwoić swój rozmiar i z niepozornej, małej zabawki stać się wielkim dildo XXL.

Które dildo pompowane będzie najlepsze?

Wybierając dildo pompowane i każdą inną zabawkę erotyczną, zwróć uwagę na jej podstawowe parametry. Przede wszystkim należy określić swoje preferencje co do długości i grubości. Jeśli jest to twoje pierwsze dildo, możesz mieć z tym problem, jednak w miarę nabierania doświadczenia stanie się to bardzo proste. Na samym początku, ze względu na mnogość modeli i rodzajów, może to być nieco przytłaczające. Jednak dildo z pompką ma tę zaletę, że jego wielkość można dowolnie regulować.

Kolejną kwestią do ustalenia jest materiał wykonania. Najpopularniejsze są dildo silikonowe (z silikonu medycznego) i z cyberskóry, jednak coraz większą popularność zyskują materiały naturalne takie jak dildo ze szkła, dildo metalowe czy nawet drewniane.

Klasyczne dildo pompowane ma swoim wyglądem imitować prawdziwego członka- posiada odsłonięty napletek, żyłki i zgrubienia, a niekiedy nawet jądra dodające realizmu. Jednak różnorodność się na tym nie kończy ponieważ mamy modele, które zapewniają dodatkowe wrażenia. Są to na przykład dildo z wytryskiem, który dodatkowo zwiększa realizm.

Mamy też dildo z przyssawką, która umożliwia przytwierdzenie do niektórych powierzchni i eksperymentowanie z nowymi pozycjami. Jeśli to nadal dla ciebie za mało to koniecznie sprawdź wibrator pompowany. To gadżet podobny do dilda, z tym, że napędzany małym silniczkiem, który wytwarza przyjemne wibracje.

Dildo z pompką – jak go używać?

W rzeczywistości korzystanie z pompowanego dildo nie różni się od korzystania z innych rodzajów zabawek tego typu. Przede wszystkim należy pamiętać o dobrych praktykach związanych z sex gadżetami, a mianowicie:

Dobry nastrój i rozgrzewka. Nie zaczynaj zabawy z dildo, jeśli nie masz na to ochoty lub nie jesteś w nastroju. W przeciwnym razie można się jeszcze bardziej sfrustrować i co gorsza zniechęcić do wszystkich zabawek erotycznych. Jeśli jednak masz ochotę na tego typu szaleństwa, nie spiesz się. Zacznij powoli od gry wstępnej.

Nawilżenie. Nie zapominaj o odpowiednim nawilżaniu, aby uniknąć podrażnień i otarć. Dodatkowo lubrykant potęguje odczuwaną przyjemność. Ważna uwaga, jeśli używasz zabawki z silikonu, to nie stosuj lubrykantu silikonowego. Może on uszkodzić zabawkę! Wystarczy zwykły lubrykant na bazie wody.

Pompowane dildo ma tę zaletę, że w każdej chwili można zmniejszyć lub zwiększyć jego rozmiar. Zmienia się zarówno długość, jak i, co ważniejsze, grubość. Ponadto, gdy czujesz, że będziesz się dobrze bawić z większą zabawką, w każdej chwili możesz ją dostosować do swoich aktualnych potrzeb.