Pompowane wibratory z pompką

Czym wyróżnia się wibrator z pompką?

Wibratory dla kobiet występują pod wieloma różnymi postaciami, rodzajów jest co najmniej kilkadziesiąt i każdy z nich ma swoje wyjątkowe cechy i zalety. Dzięki temu w świecie wibratorów nie ma miejsca na nudę, a każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Dziś przekonacie się jak fantastyczne możliwości dają wibratory pompowane. Mam wrażenie, że są one niedoceniane i dużo mniej popularne niż chociażby wibratory łechtaczkowe czy wibratory z króliczkiem. Z czego to wynika? Trudno powiedzieć, ale podejrzewam, że wibrator pompowany traktowany jest za zbyt “udziwniony” a funkcja pompowania za niezbyt przydatną. Jednak myślę, że wiele kobiet ją doceni.

Wibrator dmuchany posiada tę przewagę nad innymi wibrującymi seks gadżetami, że możemy nadać mu różną długość i grubość. Możliwość sterowania tymi parametrami sprawia, że mamy jeszcze więcej możliwości do eksperymentowania. Poza mocą i trybem wibracji możemy też regulować wielkość wibratora. Dobierając ją tak, żeby przyjemność z zabawy była jak największa. Wibrator pompowany może dać ci cudowne uczucie całkowitego wypełnienia, a jeśli wolisz mniejsze rozmiary to możesz dostosować wielkość do własnych preferencji.

Większość tego typu wibratorów posiada twardy rdzeń, który ułatwia wkładanie oraz ręczną pompkę, która pozwala na pompowanie do pożądanego rozmiaru. Niektóre modele wyposażone są w zawór bezpieczeństwa, który zabezpiecza przed zbyt szybkim lub za mocnym pompowaniem. Nie wiem czy wiecie, ale wibrator pompowany może nawet podwoić swoje rozmiary i z małej niepozornej zabawki stać się prawdziwym narzędziem rozkoszy.

Jaki pompowany wibrator będzie najlepszy?

Wybierając wibrator z pompką oraz każdą inną seks zabawkę zwróć uwagę na jej podstawowe parametry. Przede wszystkim miej na uwadze wielkość i grubość. Jeśli będzie to twój pierwszy wibrator to może być trudne do przewidzenia, który rozmiar przyniesie Ci największą przyjemność. Szczególnie jeśli mamy do wyboru tak wiele różnych modeli – to potrafi przytłoczyć. Jednak nie ma się czym przejmować, z czasem nabierzesz wprawy i wybór stanie się dużo łatwiejszy. Pompowany wibrator z pompką ma tutaj taką zaletę, że jego wymiary można swobodnie regulować.

Kolejna kwestia to kształt wibratora, który ma kluczową rolę jeśli chodzi o sposób sprawiania przyjemności. Istnieje pięć podstawowych rodzajów doznań jakie zapewniają wibratory: wewnętrzne (pochwowe), zewnętrzne (łechtaczkowe), jednoczesny mix 2 poprzednich, analne, i podwójna penetracja (pochwy + odbyt).

Klasyczne wibratory z pompką swoim wyglądem przypominają męskiego członką, posiadają jeden główny trzon o różnej długości oraz grubości. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w jądra, które zwiększają realizm zabawki. Można znaleźć także wibratory z pompką wyposażone w przyssawkę, która pozwala na przytwierdzenie jej do płaskiej powierzchni. Taki wibrator służy głównie do stymulowania wnętrza pochwy.

Jeśli więcej satysfakcji sprawia ci stymulacja zewnętrzna to z pewnością przypadną ci do gustu pompowane wibratory łechtaczkowe. Są niewielkie, a przez to bardzo dyskretne. Charakteryzują się stymulacją punktową skupioną właśnie na łechtaczce.

Jeśli nie chcesz wybierać między stymulacją wewnętrzna a zewnętrzną to zdecyduj się na wibratory pompowane z króliczkiem. Dodatkowa końcówka, która przypomina królicze uszy służy do stymulowania łechtaczki. Także poza przyjemnością płynącą z wewnątrz odczuwamy dodatkową rozkosz na zewnątrz.

W przypadku gdy najwięcej przyjemności sprawia ci stymulacja analna lub jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego to sprawdź koniecznie analne wibratory z pompką. Poznasz je po rozszerzonej podstawce, która uniemożliwia wessanie zabawki w głąb odbytu. Po raz kolejny nie musisz wybierać kompromisu: stymulacja pochwy czy analna. Bowiem istnieją wibratory podwójne, które są w stanie jednocześnie stymulować obie te strefy erogenne.

Jeśli nie jesteś pewien, która z nich działa dla Ciebie, zastanów się jeszcze chwilę nad tym, jak zazwyczaj sam siebie podejmujesz: Czy skupiasz się na łechtaczce, penetracji pochwy, czy na obu? Czy lubisz intensywne i zlokalizowane doznania, czy też wolisz doznania rozchodzące się wokół sromu? Czy za każdym razem lękasz się w ten sam sposób, czy też potrzebujesz czegoś, co może działać na różne sposoby?

Wibrator dmuchany – jak go używać?

Tak naprawdę korzystanie z wibratora pompowanego nie różni się niczym od korzystania z innych rodzajów wibrujących zabawek. Przede wszystkim należy pamiętać o dobrych praktykach związanych z seks gadżetami, czyli:

  • Dobry nastrój i rozgrzewka. Nie zaczynaj zabawy z wibratorem jeśli nie masz na to ochoty lub nie czujesz się w nastroju do zabawy. W przeciwnym razie możesz popaść w jeszcze większą frustrację, a co gorsza zniechęcić się do seks gadżetów. Jeśli jednak masz ochotę na tego typu igraszki, to nie śpiesz się. Zacznij powoli, od “gry wstępnej” – możesz np. stymulować wibratorem piersi, wewnętrzną stronę ud czy ramiona.
  • Nawilżenie. Nie zapominaj o odpowiednim nawilżeniu, dzięki któremu unikniesz podrażnień i otarć. Co więcej lubrykant intensyfikuje odczuwaną przyjemność. Ważna uwaga, jeśli używasz wibratora silikonowego, to do nawilżenia nadają się tylko lubrykanty na bazie wody. Lubrykant silikonowy może uszkodzić wibrator i zamiast zabawy będą cię czekały kolejne zakupy.

Wibratory z pompką mają taką zaletę, że w dowolnym momencie możesz zmniejszyć lub zwiększyć jego rozmiary. Zmienia się zarówno długość i co ważniejsze grubość. Także w momencie gdy poczujesz, że więcej przyjemności sprawi ci większa zabawka to w każdej chwili możesz ją dostosować do aktualnych potrzeb. Decyzja zależy od ciebie!

Wibrator pompowany – przykłady

Uważasz, że wibrator z pompką są właśnie dla ciebie? Myślisz, że wibrator pompowany sprawi ci maksymalną przyjemność? W takim razie mam dla ciebie kilka propozycji, poniżej najciekawsze wibratory z pompką jakie udało mi się znaleźć w Internecie.

Zobacz także: dildo z pompką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *