Ekskluzywne wibratory – przykłady

Co wyróżnia wibratory ekskluzywne?

Wibratory to zdecydowanie najbardziej popularne zabawki erotyczne dla kobiet, które coraz chętniej pojawiają się w naszych sypialniach, łazienkach (pod prysznice czy wanną tylko wibratory wodoodporne) czy nawet miejscach publicznych (zdecydowanie najlepsze będą wibratory na pilota bądź też zdalnie sterowane). Wibrujące zabawki można zabrać dosłownie wszędzie i niemal w każdym miejscu dobrze się z nimi bawić. Jeśli poza mobilnością doceniasz także wysoki poziom wykonania, niezawodne podzespoły czy niebanalny design to wibratory ekskluzywne są właśnie dla ciebie!

Luksusowe wibratory występują pod wieloma różnymi postaciami, a łączy je naprawdę wysoki poziom wykonania jak i doskonały design, wyjątkowa jakość materiałów i poszczególnych części. Bez problemu znajdziesz ekskluzywne wibratory z króliczkiem, luksusowe wibratory do stymulacji punktu G lub łechtaczki czy też ekskluzywne wibratory realistyczne. Właściwie śmiem twierdzić, że każdy rodzaj wibratora ma swojego przedstawiciela w klasie premium.

Producenci odpowiadający za ekskluzywne wibratory są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu. Luksusowy wibrator nigdy cię nie zawiedzie, zarówno jeśli chodzi o wrażenia estetyczne jak i te najważniejsze, czyli przyjemność z zabawy. Oczywiście kluczem do pełnego sukcesu jest dobranie odpowiedniego gadżetu do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jak wybrać luksusowy wibrator?

Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć za pomocą tego wibratora oraz jakich funkcji oczekujesz. Bowiem wszystkie wibratory ekskluzywne są bardzo podobne pod tym względem do innych wibrujących zabawek. Jeżeli największą przyjemność sprawia ci stymulacja łechtaczki to postaw na luksusowy wibrator łechtaczkowy.

Natomiast jeśli najwięcej frajdy daje ci poszukiwanie i pieszczenie punktu G to wybierz przystosowany do tego celu gadżet. Rodzaje wibratorów mogłabym mnożyć niemal w nieskończoność, co nie ma najmniejszego sensu. To ty najlepiej wiesz co sprawia ci najwięcej przyjemności i daje najlepsze orgazmy. Niemniej jestem pewna, że dla uniknięcia nudy warto zaprosić do zabawy co najmniej kilka typów wibratorów.

Wybierając wibrator ekskluzywny zwróć także uwagę na jego rozmiar. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z wibrującymi seks-zabawkami to polecam w pierwszej kolejności skupić się na niedużych wibratorach do pieszczenia łechtaczki. Taki wibrator luksusowy czy z niższej półki nie “wystraszy” cię swoją mocą czy rozmiarami.

W kolejnym kroku wtajemniczenia możesz zaopatrzyć się w ekskluzywne wibratory realistyczne, nieco większe od poprzedniego. Kiedy i to przestanie ci wystarczać nadejdzie czas na prawdziwe szaleństwo i przyjemność pod wieloma postaciami. Mam tu na myśli wibratory XXL czy wibratory analne.

Luksusowy wibrator – jak go używać?

Wszystko zależy od tego od jak długo używasz wibratorów i czy w ogóle używałaś ich kiedykolwiek wcześniej. Jeżeli pierwszy raz z wibratorem masz już za sobą to gratuluję wyboru! A jeśli masz w swojej kolekcji ekskluzywne wibratory to jestem tym bardziej pod wrażeniem. Zapewne czujesz te różnice jakie odróżniają wibrator ekskluzywny od standardowego.

Jeśli chodzi o sam sposób użytkowania to korzystanie z wibratora luksusowego w niczym nie różni sią od zabawy z wibratorem niższej klasy. Także nie będę się rozpisywał na ten temat. Jeśli chcesz wiedzieć jak używać wibrujących zabawek to sprawdź koniecznie moje poradniki. Ekskluzywne wibratory wyróżniają się przede wszystkim swoim kształtem i designem. W wielu przypadkach luksusowy wibrator jest bardziej podobny do małego dzieła sztuki aniżeli do zabawki erotycznej. Dzięki temu ekskluzywne wibratory są bardzo dyskretne a co więcej posiadają mnóstwo funkcji ułatwiających osiągnięcie wymarzonego orgazmu.

Wibratory ekskluzywne – przykłady

Myślisz, że ekskluzywne wibratory są dla ciebie stworzone? Wcale się nie dziwię, to połączenie jakości i funkcjonalności, a przy tym niebanalny design również do mnie przemawiają. Poniżej przygotowałam dla ciebie kilka przykładów, każdy z nich to inny wibrator ekskluzywny. Liczę, że któryś wpadnie ci w oko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *