Duże dildo – przykłady

Poniżej kilka propozycji na gadżety tego typu. Wybierz jedno z nich i zacznij testować!

Duże dildo XXL czyli jakie?

Dildo XXL to dla wielu początkujących osób dość zaskakujące a czasem nawet i przerażające gadżety. Przerazić mogą rozmiary tych największych modeli, jednak stopniując wielkość można się z nią bez problemu oswoić i korzystać z zalet wielkiego dildo w pełni. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nie musisz bać się używania dużego dildo XXL, ale musisz mieć świadomość, że duży rozmiar to doskonała rzecz, która doprowadzi ciebie i być może twojego partnera do naprawdę satysfakcjonującego orgazmu.

Powszechnie przyjmuje się, że duże dildo to takie, które zaczynają się od 6 cali lub nieco ponad 15 cm długości. Na rynku znajdziesz wiele różnych rodzajów dild, ale największe mogą mieć znacznie więcej niż 30 cm, więc powiedzmy, że są to dilda XXXL.

Duże dildo jest dostępne w wielu różnych wersjach, więc nic dziwnego, że możesz czuć się trochę zdezorientowana. Każde dildo oferuje coś zupełnie innego, a próba zrozumienia, co wyróżnia każdy z nich, może być trochę trudna. Aby to trochę rozjaśnić, podzieliłam wielkie dildo na kilka podstawowych typów, podkreślając unikalne cechy każdego z nich.

Dildo XXL – rodzaje

Podstawową cechą wyróżniającą jest oczywiście rozmiar rozumiany przez grubość i długość. Fakt, wszystkie dildo XXL są ogromne, jednak tutaj też można wymienić te większe i mniejsze. Od tych po prostu dużych po gigantyczne dildo. Tutaj musisz dopasować rozmiar do swoich preferencji, ale także budowy ciała.

Klasyczne duże dildo to gadżet w kształcie fallicznym, ale często z teksturowanym trzonkiem i elementami, które dodatkowo podkreślają realizm – mogą to być jądra, cielisty kolor czy żyłki i zgrubienia. Jeszcze dalej z realizmem idzie dildo z wytryskiem.

Realistyczne dildo XXL mają wyglądać jak prawdziwy penis. Żołądź jest zwykle odsłonięty, a cały gadżet pokryty jest żyłkowaną teksturą, co nadaje zabawce jeszcze bardziej realistyczny wygląd. Wiele modeli ma specjalną przyssawkę (dildo na przyssawce) lub końcówkę, która umożliwia przymocowanie do ściany lub podłogi, a nawet specjalny pasek – strapon.

Osobną grupę reprezentuje dildo do analu, które służy do stymulacji analnej.

Wielkie dildo – jak go używać?

Będziesz potrzebować dużo lubrykantu i dużo cierpliwości, aby uzyskać maksymalną przyjemność. Pośpiech nie jest tutaj zdecydowanie zalecany. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że przed rozpoczęciem zabawy należy upewnić się, że dildo XXL jest dobrze nasmarowane. Następnie rozłóż szeroko nogi i powoli i ostrożnie wsuń wielkie dildo do pochwy lub odbytu. Jednak w pozycji leżącej może to być nieco trudniejsze. Dlatego rozważ nieco inne ułożenie. Jeśli dildo ma podstawę z przyssawką, przymocuj go do podłogi i przykucnij. Ta pozycja zapewnia większą kontrolę nad penetracją i ułatwi wejście do pochwy.

Powoli i ostrożnie włóż wielkie dildo do pochwy, upewniając się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do tego rozmiaru. Niektóre dziewczyny lubią wsuwać i wysuwać dildo, inne wolą obracać się wokół własnej osi. Jeśli jednak chcesz w pełni cieszyć się swoim wielkim dildo, podstawą jest cierpliwe eksperymentowanie i odkrywanie swojego ciała. To jest klucz do odkrycia niesamowitych przyjemności.