Grube wibratory

Co wyróżnia grube wibratory?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaki gadżet można uznać za “gruby wibrator”, wibratory XXL to nieco szersza grupa obejmująca też długie, ale niekoniecznie grube wibratory.. Wszystko zależy bowiem od naszych indywidualnych preferencji, budowy naszego ciała, doświadczenia w obsłudze zabawek erotycznych czy w końcu od przebytej ciąży. Myślę, że miano gruby wibrator pasuje zabawkom, których średnica przekracza 4 cm. A najlepiej jeśli jest większa niż 5 lub nawet 6 cm. Duża grubość dla każdej z nas będzie nieco inna.

Według mnie gruby wibrator nie jest najlepszym wyborem na pierwszą wibrującą zabawkę w życiu. Raczej polecam go nieco bardziej zaawansowanym miłośniczkom seks-gadżetów. A już na pewno takim paniom, które lubią intensywną stymulacją i naprawdę mocne doznania. Żadna inna zabawka nie gwarantuje tak maksymalnego wypełnienia jak gruby wibrator. Dlatego jeśli nie boisz się takich rozmiarów to zachęcam do wypróbowania. Myślę, że dla wielu z nas będzie to coś zupełnie nowego, całkiem nowe doświadczenie, którego nie uda się osiągnąć bez wibratora czy dildo.

Jaki gruby wibrator będzie najlepszy?

Jak w przypadku wszystkich gadżetów erotycznych, tak samo przy grubych wibratorach producenci zadbali o wielką różnorodność. Ostatnią rzeczą jaką chcemy tu zobaczyć jest przecież nuda i rutyna, nieprawdaż? Tak też możesz wybrać gruby wibrator, który wygląda zupełnie jak męski członek (no może nieco powiększony). Taki wibrator realistyczny będzie miał wyraźnie zaznaczone zgrubienie i żyłki, odsłonięty napletek a czasami nawet jądra. Jednak gruby wibrator może wyglądać jak prawdziwe dzieło sztuki współczesnej. Mieć wielobarwną powierzchnię oraz finezyjnie uformowany kształt.

Gruby wibrator może być wykonany z różnych materiałów. Bez problemu znajdziesz wibratory żelowe, wibratory silikonowe czy wykonane z cyberskóry. Wybór zależy oczywiście od ciebie. Większość współczesnych modeli wyposażona jest również w regulację mocy czy trybu wibracji a bardziej wypasione modele potrafią nawet zapamiętywać określony wzór wibracji i odwzorowywać go w przyszłości.

Jeśli wolisz mniejsze zabawki sprawdź koniecznie wibratory mini, cienkie wibratory lub wibratory łechtaczkowe.

Gruby wibrator – przykłady

Gruby wibrator to coś czego chcesz spróbować? Myślisz, że taka duża zabawka sprawi ci ogromną przyjemność? Myślę, że czas się o tym przekonać! Poniżej znajdziesz kilka najciekawszych grubych wibratorów. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *