Wibratory zdalne

Zdalny wibrator na Bluetooth, wi-fi, aplikację – czym się wyróżnia?

Choć brzmi to jak futurystyczna wizja z przyszłości to zdalny wibrator na odległość (wibrator na pilota, sterowany aplikacją czy za wibrator na Bluetooth) nie jest spotykane w branży zabawek seksualnych od dziś. Co więcej tego typu zabawki są prawdziwym hitem ostatnich lat. Ich popularność eksplodowała wraz z pojawieniem się koronawirusa i związanego z nim obostrzeń, kiedy to coraz więcej dziedzin naszego życia zaczyna dziać się na odległość. Z pewnością powiecie, że seks na odległość to nic fajnego i podpisuję się pod tym obiema rękami. Jednak lockdown czy kwarantanna rozdziela nas, czasem na długie tygodnie i nie ma na to rady. Ale z pomocą może nam przyjść wibrator zdalny.

Wibratory zdalne potrafią ułatwić i uprzyjemnić zabawę. W jaki sposób? Chodzi o to, że taki sposób sterowania pozwala na zmianę ustawień bez konieczności wyjmowania wibratora z pochwy. Dzięki czemu unikamy przerwy w odczuwaniu przyjemności, sama regulacja też jest ułatwiona. Ze względu na ogromną popularność wibratorów zdalnych i duże zapotrzebowanie na gadżety zdalnie sterowane ten segment rynku seks-zabawek mocno się rozwinął. Obecnie mamy do dyspozycji takie cuda jak wibratory sterowane telefonem – aplikacją czy poprzez Bluetooth. Najnowsze funkcje pozwalają na synchronizowanie stymulacji dla partnerów czy sterowanie wibratorem z naprawdę dużych odległości – z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

Myślę, że wibrator zdalny docenią zarówno osoby zaczynające przygodę z gadżetami erotycznymi jak i weterani tego typu zabawek. Wprowadzenie nowej technologii może być naprawdę świetnym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego. Szczególnie w tych trudnych czasach pandemii. W obecnym klimacie społecznego zdystansowania – gdy niektórzy ludzie są poddawani kwarantannie z dala od swoich partnerów lub próbują nawiązać intymne relacje na odległość – dostępność tej technologii jest cenniejsza niż kiedykolwiek.

Jak wybrać zdalnie sterowany wibrator?

Majtki z wibratorem, wibrujące kulki czy wibratory różdżki – to tylko kilka form pod jakim występują wibratory sterowane zdalnie. Łączy je możliwość sterowania za pomocą Bluetooth, wi-fi czy aplikacji, która jak już wspomniałam ułatwia zabawę i sprawia, że jest ona przyjemniejsza. A o to przecież na chodzi, no nie? Co więcej taki wibrator zdalny to doskonały sposób na urozmaicenie zabawy z partnerem. Możecie masturbować się razem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś oddała mu pełną kontrolę nad rozwojem wydarzeń.
Jeżeli w swojej kolekcji nie masz jeszcze wibratora zdalnie sterowanego to czeka cię cały proces wyboru i zakupu tego typu zabawki. Ale nie ma się czym przejmować, jestem tu po to żeby ci pomóc. W pierwszej kolejności ustal jaki typ wibratora sprawia ci największą przyjemność. Jeśli znasz się na tych sprawach to nie powinno być problemu, doświadczenie zdecydowanie ułatwia wybór. Możesz wtedy wybrać wibratory zdalne z króliczkiem czy zdalne wibratory w formie różdżki. Natomiast jeśli będzie to twój pierwszy wibrujący seks-gadżet to polecam wibrator zdalny do łechtaczki. Jest stosunkowo niewielki i świetnie sprawdza się jako pierwszy wibrator.

Jaki zdalny wibrator będzie najlepszy?

Jak już doskonale wiesz wibratory zdalne występują pod wieloma różnymi postaciami. Także pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, jaki rodzaj zdalnie sterowanego wibratora chcesz wybrać. Warto mieć tu na uwadze miejsce w którym planujesz go używać. Jeśli będą to głównie miejsca publiczne to wibrator sterowany zdalnie powinien być możliwie jak najdyskretniejszy, czyli bardzo cichy. Natomiast jeśli nie wybierasz się z nim poza 4 ściany swojego domu czy mieszkania to bez wahania możesz postawić na mocniejszy, a co za tym idzie głośniejszy wibrator Bluetooth, wi-fi czy na aplikację.

Istnieją też różne typy sterowania zabawką i tak można wyróżnić wibrator wi-fi, wibrator na bluetooth czy wibrator na aplikację. Tak naprawdę sprowadza się to do jednego – nie musisz dotykać wibratora, żeby nim sterować.

Warto mieć też na uwadze fakt, że wibratory zdalne są coraz popularniejsze. I jeśli planujecie igraszki z udziałem takiej zabawki w miejscach publicznych, szczególnie w klubach czy na imprezach to istnieje możliwość, że połączycie się nie z tym wibratorem co trzeba.

Wybierając zdalny wibrator zwróć też uwagę na jego przeznaczenie. Jeszcze przed zakupem zdecyduj, którą część swojego ciała zamierzasz pieścić. Jeśli ma to być tylko łechtaczka to wybierz wibrator zdalny do łechtaczki, jeżeli punkt G to zdecyduj się koniecznie na wibrator sterowany zdalnie do punktu G. A jeśli nie chcesz wybierać to zadowoli cię wibrator sterowany pilotem z króliczkiem. Wybór należy do ciebie!

Wibratory zdalne – jak ich używać?

Wibratory zdalne pozwalają na 3 podstawowe typy zabaw. Pierwszą z nich są oczywiście igraszki solo. Podczas tego typu zabawy to ty sama decydujesz o jej przebiegu, a opcja zdalnego sterowania ułatwia regulację. Możesz w wygodny sposób zmieniać tryby wibracji, ich szybkość bądź częstotliwość. Poza tą niekwestionowaną zaletą używanie wibratora zdalnego niczym nie różni sią od pozostałych rodzajów wibrujących zabawek.
Drugi rodzaj zabawy ze zdalnie sterowanym wibratorem to igraszki w parze lub jeśli lubisz, w większym gronie. Chyba doskonale czujesz do czego posłuży tu opcja sterowania na odległość? Oczywiście możesz oddać pełną kontrolę partnerowi i liczyć na jego pomysłowość oraz znajomość twojego ciała. A nuż zaskoczy cię czymś czego sama nigdy byś nie spróbowała?

Dla wielu osób największą zaletą wibratorów zdalnie sterowanych jest możliwość stymulacji w miejscach publicznych. I to zupełnie bezkarnie i niezauważenie. Jest to możliwe pod warunkiem zachowania maksymalnej dyskrecji. Po pierwsze wibrator musi być cichy, a po drugie ty powinnaś zachowywać się “normalnie”. Żadnych orgazmicznych okrzyków ani wicia się z rozkoszy.

Wibrator zdalny pozwala na subtelne podniecenie partnera w nieoczekiwanych momentach na spacerze, zakupach wizycie u znajomych czy romantycznej kolacji która po powrocie do domu bez wątpienia zakończ się czymś więcej.

A ty co byś wybrała?

Zdalnie sterowany wibrator – przykłady

Myślisz, że wibrator Bluetooth, wi-fi czy sterowany aplikacją jest właśnie dla ciebie? Przekonują cię jego funkcje i możliwości? W takim razie zapraszam serdecznie do zapoznania się z modelami, które według mnie są warte uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *