Czarne wibratory

Czarny wibrator – czy kolor ma znaczenie?

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. No może jest jedna, uniwersalna odpowiedź, która brzmi następująco: to zależy. Z jednej strony kolor wibratora nie ma najmniejszego znaczenia, bowiem wibrator czarny będzie działał tak samo jak jego różowa czy złota wersja kolorystyczna. Patrząc na to z innej strony, dla wielu z nas odbiór wizualny seks-zabawki to ważny aspekt decydujący o wyborze. Także wtedy można śmiało powiedzieć, że kolor ma znaczenie. Niektórym czarny wibrator będzie się podobał bardziej niż np. fioletowy czy żółty.

Czarne wibratory to w ogóle dość specyficzna kategoria. Chodzi o to, że nie wszystkie wybieramy ten kolor bo po prostu go lubimy. Niektóre z nas decyduje się na czarny wibrator, ponieważ kojarzy nam się on z wymarzonym czarnoskórym kochankiem. Dobrze zbudowanym, silnym i dużym. Jeśli faktycznie zaliczasz się do tej grupy to na pewno najbardziej zadowoli cię duży, realistyczny wibrator czarny jak najciemniejsza noc. No ewentualnie nieco mniej czarny wibrator, powiedzmy jak gorzka czekolada czy mocne kakao.

Czarny wibrator – ponury kolor? Wcale nie!

Czarny kolor nie jest raczej kojarzony z ulubioną barwą płci pięknej. Chyba, że należysz do grupy fanek subkultury gotyckiej lub grupy motocyklowej. Domyślam się, że zamiłowanie do czarnych wibratorów może wynikać z czegoś innego. Z fantazji! To chyba najważniejszy powód decydujący o tym, że wibrator czarny jest tak popularny. Jeśli o mnie chodzi to kolor wibratora nie ma dla mnie większego znaczenia. Liczy się wnętrze, a dokładniej mówiąc jakość wykonania, możliwość konfigurowania mocy i trybu wibracji czy ciekawe funkcje. Przepadam też za nowinkami, ostatnią są mam zajawkę na punkcie wibratorów sonicznych. Także czarny wibrator soniczny jak najbardziej przypadłby mi do gustu.

Wibrator czarny – przykłady

Uważasz, że czarny wibrator jest stworzony właśnie dla ciebie? Zdecydowałaś się właśnie na ten kolor i szukasz czarnej zabawki? Zjedź niżej a znajdziesz moje propozycje na wibrator czarny jak smoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *