Wibratory wielofunkcyjne

Co wyróżnia wibratory wielofunkcyjne?

Wibrator wielofunkcyjny to określenie będące raczej chwytem marketingowym, niż nazwą konkretnej grupy wibratorów. Śmiało można powiedzieć, że wszystkie wibratory dostępne na rynku są wielofunkcyjne. Nawet najprostsze mini wibratory w kształcie pomadki do ust można uznać za wielozadaniowe czy multifunkcyjne. Możemy je użyć nie tylko do stymulacji łechtaczki, ale także innych części ciała – wewnętrznej strony ud, piersi czy samych sutków. Można używać go punktowo stymulując swoje ciało samą końcówką lub nieco szerzej, ustawiając wibrator wzdłuż np. sromu.

Multifunkcyjność wibratorów ma wiele różnych znaczeń. Po pierwsze wielofunkcyjny wibrator daje możliwość sterowania mocą oraz rodzajem wibracji. Większość współczesnych wibratorów ma takie opcje w standardzie, a najbardziej zaawansowane modele pozwalają nawet na zapamiętanie i odtworzenie mocy i typu drgań. Jeśli tak postawimy sprawę to faktycznie każdy wibrujący gadżet to wibrator wielofunkcyjny. Patrząc na to inaczej wielofunkcyjność może oznaczać mnogość zastosowań.

Chyba najwięcej mają wibratory z króliczkiem, lub jeszcze bardziej rozbudowane modele z 3 końcówkami. Wielofunkcyjny wibrator z 3 końcówkami to prawdziwa kwintesencja rozkoszy. Największa z nich służy do stymulacji punktu G, nieco mniejsza pieści odbyt, a “królicze uszy” zadbają o łechtaczkę. Mamy tutaj aż 3 poziomy stymulacji!

Jak wybrać wibrator wielofunkcyjny?

Wibratory wielofunkcyjne, jak wszystkie seks-zabawki występują pod wieloma różnymi postaciami. Chyba najbardziej popularnym wibratorem wielozadaniowym jest standardowy króliczek. Główny trzonek zapewnia rozkosz płynącą z wewnątrz, a mniejsza końcówka stymuluje łechtaczkę. Dodatkowo mamy do wyboru co najmniej kilka trybów i mocy wibracji. Wielozadaniowość w pełnej krasie. Jeszcze bardziej multifunkcyjny jest wibrator z 3 końcówkami, który zapewnia stymulację wewnętrzną, zewnętrzną i analną. Można więc powiedzieć, że jest on połączeniem 3 typów wibrujących zabawek (wibrator łechtaczkowy + wibrator analny + wibrator do punktu G).

Tak jak wspomniałam na początku, obecnie praktycznie wszystkie wibratory są wielofunkcyjne. Także wybór jednego konkretnego modelu może być naprawdę trudny. Wszystko zależy od twoich preferencji seksualnych, doświadczenia z gadżetami erotycznymi czy sposobem w jaki będziesz chciała używać zabawki.

Wibratory wielofunkcyjne – przykłady

Podnieca cię wielowymiarowa stymulacja? Lubisz mieszane orgazmy, a może czekasz na pierwszy taki orgazm? Chcesz wprowadzić do swojego życia seksualnego więcej różnorodności? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek pytanie, to wibratory wielofunkcyjne są właśnie dla ciebie. Poniżej znajdziesz najciekawsze modele jakie udało mi się spotkać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *