Wibratory wielofunkcyjne

Co wyróżnia wibratory wielofunkcyjne?

Wibrator wielofunkcyjny to określenie będące raczej chwytem marketingowym, niż nazwą konkretnej grupy wibratorów. Śmiało można powiedzieć, że wszystkie wibratory dostępne na rynku są wielofunkcyjne. Nawet najprostsze mini wibratory w kształcie pomadki do ust można uznać za wielozadaniowe czy multifunkcyjne. Możemy je użyć nie tylko do stymulacji łechtaczki, ale także innych części ciała – wewnętrznej strony ud, piersi czy samych sutków. Można używać go punktowo stymulując swoje ciało samą końcówką lub nieco szerzej, ustawiając wibrator wzdłuż np. sromu.

Multifunkcyjność wibratorów ma wiele różnych znaczeń. Po pierwsze wielofunkcyjny wibrator daje możliwość sterowania mocą oraz rodzajem wibracji. Większość współczesnych wibratorów ma takie opcje w standardzie, a najbardziej zaawansowane modele pozwalają nawet na zapamiętanie i odtworzenie mocy i typu drgań. Jeśli tak postawimy sprawę to faktycznie każdy wibrujący gadżet to wibrator wielofunkcyjny. Patrząc na to inaczej wielofunkcyjność może oznaczać mnogość zastosowań.

Chyba najwięcej mają wibratory z króliczkiem, lub jeszcze bardziej rozbudowane modele z 3 końcówkami. Wielofunkcyjny wibrator z 3 końcówkami to prawdziwa kwintesencja rozkoszy. Największa z nich służy do stymulacji punktu G, nieco mniejsza pieści odbyt, a “królicze uszy” zadbają o łechtaczkę. Mamy tutaj aż 3 poziomy stymulacji!

Jak wybrać wibrator wielofunkcyjny?

Wibratory wielofunkcyjne, jak wszystkie seks-zabawki występują pod wieloma różnymi postaciami. Chyba najbardziej popularnym wibratorem wielozadaniowym jest standardowy króliczek. Główny trzonek zapewnia rozkosz płynącą z wewnątrz, a mniejsza końcówka stymuluje łechtaczkę. Dodatkowo mamy do wyboru co najmniej kilka trybów i mocy wibracji. Wielozadaniowość w pełnej krasie. Jeszcze bardziej multifunkcyjny jest wibrator z 3 końcówkami, który zapewnia stymulację wewnętrzną, zewnętrzną i analną. Można więc powiedzieć, że jest on połączeniem 3 typów wibrujących zabawek (wibrator łechtaczkowy + wibrator analny + wibrator do punktu G).

Tak jak wspomniałam na początku, obecnie praktycznie wszystkie wibratory są wielofunkcyjne. Także wybór jednego konkretnego modelu może być naprawdę trudny. Wszystko zależy od twoich preferencji seksualnych, doświadczenia z gadżetami erotycznymi czy sposobem w jaki będziesz chciała używać zabawki.

Wibratory wielofunkcyjne – przykłady

Podnieca cię wielowymiarowa stymulacja? Lubisz mieszane orgazmy, a może czekasz na pierwszy taki orgazm? Chcesz wprowadzić do swojego życia seksualnego więcej różnorodności? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek pytanie, to wibratory wielofunkcyjne są właśnie dla ciebie. Poniżej znajdziesz najciekawsze modele jakie udało mi się spotkać.

Wibratory wielofunkcyjne – FAQ

Co to jest wibrator wielofunkcyjny?

Wibrator wielofunkcyjny, to taki, który oferuje wiele różnych funkcji wibracji i pulsowania, często z możliwością regulacji ich intensywności.

Jakie funkcje oferuje typowy wibrator wielofunkcyjny?

Może mieć różne kształty, rozmiary i rodzaje stymulacji, a także cechy dodatkowe, takie jak wodoodporność, tryb bezprzewodowy, pamięć ustawień itp.

Czy wibrator wielofunkcyjny jest drogi?

Cena zależy od producenta, jakości i ilości funkcji, ale niektóre modele mogą być droższe niż standardowe wibratory.

Czy wibrator wielofunkcyjny jest bezpieczny?

Tak, pod warunkiem, że jest używany zgodnie z instrukcją obsługi i zasadami higieny.

Czy wibrator wielofunkcyjny jest głośny?

Zależy od modelu, ale wiele wibratorów wielofunkcyjnych ma funkcje tłumienia hałasu dla dyskretności.

Czy wibrator wielofunkcyjny jest łatwy w czyszczeniu?

Tak, większość wibratorów jest łatwa w czyszczeniu za pomocą specjalnych środków dezynfekujących lub mydła i ciepłej wody.

Czy wibrator wielofunkcyjny można używać pod prysznicem lub w wannie?

To zależy, ale, wiele wibratorów wielofunkcyjnych jest wodoodpornych i może być stosowanych pod prysznicem lub w wannie.

Czy wibrator wielofunkcyjny może być sterowany za pomocą aplikacji na smartfonie?

Tak, niektóre modele wibratorów wielofunkcyjnych posiadają funkcję połączenia z aplikacją na smartfonie, umożliwiającą sterowanie i dostosowywanie ustawień z dowolnego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *