Wibratory soniczne

Co wyróżnia wibratory soniczne?

Wibrator soniczny to pod wieloma względami wyjątkowy gadżet. Po pierwsze nie jest to klasyczny wibrator, a raczej masażer a w dodatku bezdotykowy. Stymulacji nie zapewnia tu wibrujący, obracający się czy ruszający w przód i w tył element wibratora. Za odczuwanie przyjemności odpowiada innowacyjna technologia związana z falami dźwiękowymi. Dla jednych to prawdziwy hit, dla innych zwykły kit.

W Internecie można spotkać się z opiniami, że wibrator soniczny jest w stanie zapewnić orgazm nawet w kilkanaście sekund. Zapewne jest to przyjemne doświadczenie, ale do osiągnięcia pełnej satysfakcji potrzeba czegoś więcej. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Przyznam szczerze, że nigdy nie korzystałam z wibratora sonicznego na własnej skórze. Umieściłam tutaj tylko i wyłącznie informacje, które udało mi się znaleźć w Internecie.

Według wielu opinii wibrator soniczny potrafi zapewnić wyjątkowo silne doznania. Jednak kluczowy jest etap eksperymentowania i testów. Odnalezienie konfiguracji, która zapewni maksimum rozkoszy nie jest łatwym zadaniem.

Jak wybrać wibrator soniczny?

Dla wielu kobiet wibrator soniczny to prawdziwy czarodziej, który zapewnia niesamowite orgazmy. Jednak dla innych jest zupełnie bezużyteczny. Nad jego przetestowaniem powinny zastanowić się przede wszystkim osoby, które preferują bardzo precyzyjną stymulację. Zapewne wibratory soniczne nie zapewnią ci tak silnych wrażeń jak wibratory różdżkowe. Aczkolwiek moc wibracji potrafi być naprawdę konkretna. Jeśli masz dobre doświadczenia z wibratorem łechtaczkowym to wibrator soniczny jest jak najbardziej dla ciebie.

Co ważne wibrator soniczny nie jest raczej polecany dla osób początkujących czy jako pierwszy wibrator. Może okazać się zbyt intensywny i niepotrzebnie zniechęcić do korzystania z wibrujących zabawek. Myślę, że wibratory soniczne mogą spodobać się raczej doświadczonym kobietom, które w dodatku cenią nowinki i gadżety. Jeśli znasz już podstawowe typy wibratorów i przetestowałaś je na sobie to być może nadszedł czas na coś nowego. Tym nowym może być właśnie wibrator soniczny!

Jak używać wibratora sonicznego?

Przede wszystkim bądź gotowa na zupełnie inne, wręcz zaskakujące doznania. Niezwykle istotną kwestią jest tutaj zadbanie o odpowiednie nawilżenie. O ile w przypadku klasycznych wibratorów można obejść się bez lubrykantu tak wibrator soniczny nie daje nam wyboru. Lubrykant jest niezbędny, jeśli nie wierzysz to przekonasz się o tym zaraz po pierwszym użyciu “na sucho”.

Zacznij o dużej ilości lubrykantu i włącz najniższe obroty. Nawet przy takim ustawieniu doznania mogą być zbyt silne. Nie zniechęcaj się jednak i spróbuj kolejny raz, może z nieco innym ułożeniem czy z mniejszą siłą docisku. Być może warto pomyśleć o położeniu wibratora sonicznego nie na samej łechtaczce a nieco nad nią.

Co niezwykle ważne wibrator soniczny i generowane przez niego fale dźwiękowe są w stanie stymulować nie tylko sam żołądź łechtaczki ale cały ten wrażliwy na dotyk narząd

Wibrator soniczny – przykłady

Przekonuje cię innowacyjne i zupełnie inne doznania jakie zapewniają wibratory soniczne? Uważasz, że sprawią ci ogromną przyjemność i doprowadzą na szczyt rozkoszy? Jeśli tak to sprawdź koniecznie poniższe egzemplarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *