Dildo z przyssawką – przykładowe modele

Uważasz, że dildo z przyssawką jest właśnie dla ciebie? Doceniasz jego zalety i chcesz je sprawdzić w praktyce? Doskonale się składa, bo poniżej znajdziesz kilka najciekawszych modeli tego typu.

Dildo z przyssawką – co je wyróżnia?

W rzeczywistości dildo z przyssawką prawie nie różni się od dilda w klasycznym wydaniu. Podobnie jak wszystkie inne dilda dla kobiet, może mieć jedną, dwie lub nawet więcej końcówek do stymulacji różnych części ciała. Dildo na przyssawce może posiadać wyraźnie zarysowane żyłki oraz napletek, zupełnie gładką powierzchnię lub specjalne wypustki.

Bez problemu znajdziemy też modele posiadają dodatkowe funkcje takie jak możliwość pompowania do pożądanego rozmiaru, funkcja wytrysku zwiększająca realizm czy możliwość stymulowania pochwy i odbytu w jednym czasie.

Jedynym elementem, który odróżnia dildo na przyssawkę od innych gadżetów tego typu jest wspomniana przyssawka. Ten drobny element bardzo wiele zmienia, dzięki niemu zyskujesz możliwość przytwierdzenia dildo do płaskiej i twardej powierzchni. Takie ułożenia pozwala eksperymentować z nowymi pozycjami.

Jak wybrać dildo na przyssawce?

Dildo na przyssawce występują w wielu różnych rodzajach. Każdy z nich pozwala na inny rodzaj zabawy, służy do stymulacji innych części ciała, czy też różni się materiałem i samym wyglądem – kształtem lub kolorem. Przede wszystkim, zanim zdecydujesz się na zakup, powinnaś określić, co twoje nowe dildo z przyssawką powinno “potrafić”.

Wbrew pozorom, nie wszystkie dilda służą do tego samego celu. Możesz wybrać spośród 2 podstawowych obszarów stymulacji: pochwowej i analnej. Pierwszym z nich jest stymulacja wnętrza i zewnętrzna pochwy za pomocą klasycznych dildo, które mają dużą, długą końcówkę. Drugi typ, czyli dilda do stymulacji analnej, przeznaczone są do pieszczenia odbytu i jego okolic. Jest to tak zwane dildo analne.

Trzeci typ, który łączy w sobie dwa wyżej wymienione to dildo podwójne. Taki gadżet posiada 2 końcówki, które jednocześnie stymulują pochwę i odbyt. Takie połączenie przez wiele kobiet uważane jest za prawdziwą eksplozję rozkoszy.

Dildo na przyssawkę i jak z niego korzystać?

Dildo na przyssawkę wyróżnia się przede wszystkim dodatkowym elementem umieszczonym na jego podstawie, który służy do mocowania zabawki. W jakich miejscach można je zamocować? W praktyce na każdej płaskiej i wystarczająco twardej powierzchni. Może to być ściana w pokoju, drzwi, bok szafy, podłoga czy część wanny lub kabiny prysznicowej. Wybór należy do ciebie! I nie zapomnij o eksperymentowaniu z różnymi lokalizacjami.

Miej też na uwadze podstawowe zasady obchodzenia się z dildo. Nie zapomnij o rozgrzewce, zacznij od gry wstępnej. Następnie zadbaj o odpowiednie nawilżenie, jeśli dildo z przyssawką jest wykonane z silikonu, pamiętaj, aby użyć lubrykantu na bazie wody. Następnie bardzo delikatnie rozpocznij zabawę. Nie spiesz się i dużo eksperymentuj. Jest to najlepszy sposób na odkrycie idealnej kombinacji, która najbardziej przypadnie ci do gustu.