Wibratory motylek

Wibrator typu motyl

Wibrator to jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych, które coraz częściej goszczą w naszych sypialniach, ale nie tylko. Ponieważ fantastyczną cechą wibratorów jest nieskończona ilość rodzajów i modeli, które sprawiają, że taką wibrującą zabawkę można zabrać dosłownie wszędzie. Do pracy, na wycieczkę za miasto lub w podróż służbową. Co z nim zrobisz i gdzie, zależy tylko od twojej wyobraźni. Dodatkowo wibratory występują w wielu różnych formach, więc każdy ma możliwość znalezienia takiego, który najbardziej mu odpowiada.

Jednym z mniej oczywistych wyborów jest wibrator motylek. Bardzo odmienny niż wibratory klasyczne, łechtaczkowe czy wibratory do punktu G.

Wibrator z motylkiem i jego unikalne cechy

Wibrator z motylkiem posiada swoją unikalną budowę, która sprawia, że może być stosowany zarówno do stymulacji pochwy jak i zabawy analnej. Zazwyczaj rozmiary takiego gadżetu są niewielkie co pozwala na wysoki poziom dyskrecji. Zaletą jest także stosunkowo niska głośność podczas pracy. Wibrator motylek może posłużyć do precyzyjnej penetracji pochwy jak i do igraszek analnych zarówno dla pań jak i panów.

Co więcej, niemal każdy wibrator motylek posiada standardowo możliwość regulowania typu i mocy wibracji. Niektóre modele posiadają dodatkowe opcje m.in. możliwość zdalnego sterowania czy opcja ssania.

Motylek wibrator – jak go używać?

Z jednej strony wibratory z motylkiem pozwalają na typowe zabawy z wibrującą zabawką. Można korzystać z nich podobnie jak z wibratorów typu szminka czy innych małych wibratorów. Z drugiej unikalna budowa pozwala na pewne urozmaicenie, które polega głównie na tym, że do obsługi wibratora z motylkiem nie trzeba posługiwać się dłońmi.

Poza tym wibratory z motylkiem nie różnią się w obsłudze od innych zabawek tego typu. Dlatego nie będę się tutaj zagłębiała w ten temat. Po więcej informacji na temat stosowania wibratorów zapraszam do moich wpisów na blogu. Tutaj napiszę w skrócie: pamiętaj o odpowiedniej grze wstępnej, działaj powoli i z dużym wyczuciem. Nie zapominaj o odpowiednim nawilżeniu. Jeśli twój wibrator jest wykonany z silikonu, zapomnij o lubrykantach na bazie silikonu. W przeciwnym razie uszkodzisz zabawkę. I wreszcie to, co chyba najważniejsze w igraszkach: eksperymentuj i odkrywaj nowe sposoby sprawiania sobie przyjemności. Przecież istnieje ich tak wiele!

Wibrator motylek – przykłady

Masz wrażenie, że wibrator z motylkiem jest dla ciebie stworzony? Przekonują cię możliwości jakie oferuje? W takim razie spójrz na wibratory typu motylek zawarte poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *