Grube dildo – przykłady

Chcesz spróbować z grubym dildo? Myślisz, że tak duża zabawka sprawi ci wielką przyjemność? Myślę, że czas się przekonać! Poniżej znajdziesz kilka ciekawszych modeli.

Grube dildo, czyli jakie?

Trudno jednoznacznie powiedzieć, jaki gadżet można uznać za „grube dildo”. Dzieje się tak, ponieważ wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji, budowy naszego ciała, doświadczenia z używaniem zabawek erotycznych i wreszcie od przebytej ciąży. Myślę, że określenie „grube dildo” można śmiało zastosować do zabawek o średnicy większej niż 4 cm. Najlepiej, jeśli jest większa niż 5 lub nawet 6 cm, wtedy mamy już bardzo grube dildo.

Moim zdaniem grube dildo raczej nie jest najlepszym wyborem na pierwszą zabawkę tego typu. Raczej polecam ją nieco bardziej zaawansowanym miłośniczkom gadżetów erotycznych. Jako pierwsze dildo, lepiej sprawdzi się dildo cienkie, albo dildo mini.

Żadna inna zabawka nie gwarantuje tak maksymalnego wypełnienia jak grube dildo (no może jeszcze gruby wibrator). Dlatego jeśli nie boisz się takiego rozmiaru to zachęcam do wypróbowania. Myślę, że dla wielu z nas będzie to coś zupełnie nowego, zupełnie nowe doświadczenie, którego nie da się osiągnąć bez małego wibratora czy niewielkiego, cienkiego dildo.

Jaki grube dildo będzie najlepsze?

Jak w przypadku wszystkich gadżetów erotycznych, tak i przy grubych dildo producenci zadbali o dużą różnorodność. W końcu ostatnią rzeczą, jakiej pragniemy, jest nuda i rutyna, prawda? Możesz wybrać grube dildo, które wygląda jak męski członek (no może nieco powiększony). Takie realistyczne dildo będzie miało dobrze zarysowane zgrubienia oraz żyły, odsłonięty napletek, a czasem także jądra. Jednak równie dobrze bardzo grube dildo może wyglądać jak prawdziwe dzieło sztuki. Mieć wielokolorową powierzchnię i pięknie ukształtowaną strukturę.

Dilda mogą być wykonane z różnych materiałów. Bez problemu można znaleźć modele żelowe, z cyberskóry, szkła czy dildo silikonowe. Możesz też wybierać między modelami klasycznymi, a wyposażonymi w dodatkowe elementy takie jak przyssawka, wypustki czy opcja wytrysku. Wybór oczywiście należy do ciebie.