Wibratory króliczek

Co wyróżnia wibratory króliczek?

Wibrator królik to wibrująca zabawka seksualna obecna na rynku gadżetów erotycznych już od kilkudziesięciu lat. Pierwszy wibrator królik pojawił się na rynku w 1984 roku i obok wibratora różdżkowego uważany jest za klasykę, jeśli chodzi o seks-zabawki dla kobiet. Nazwa urządzenia pochodzi od stymulatora łechtaczki, który przypomina parę króliczych uszu.

Wibratory króliczek wyróżniają się tym, że posiadają główny trzon o fallicznym kształcie do stymulacji pochwy oraz mniejszą końcówkę (nazywaną właśnie króliczymi uszami) do pieszczenia łechtaczki. Także można powiedzieć, że jego działanie jest podwójne co znacznie zwiększa sposoby osiągania orgazmów oraz samą ich intensywność. Może to tłumaczyć, dlaczego od tylu lat wibratory króliczek są nadal tak popularne.

A teraz nieco historii. Wibrator króliczek zawdzięcza swą ogromną popularność jednemu z odcinków serialu “Seks w wielkim mieście”. Mowa o odcinku “Żółw i królik”, który w 1998 roku zadebiutował na antenie amerykańskiej telewizji.

Od tego czasu wibrator królik ewoluował i stał się osobnym gatunkiem zabawek seksualnych występującym pod wieloma markami. Różne są także kształty czy funkcjonalności tego typu wibratorów.

Jak wybrać wibrator z króliczkiem?

Na samym początku zapewniam cię, że dobrze dobrany wibrator królik będzie dla ciebie niesamowitym doświadczeniem i pozwoli ci na kosmiczne wręcz orgazmy. Wszystko dzięki jednoczesnej stymulacji pochwy jak i łechtaczki. Jednak zanim zdecydujesz się na zakup powinnaś poznać kilka podstawowych informacji na temat tego typu zabawek. A zatem na co zwracać uwagę kupując wibrator króliczek?

Już teraz dam ci kilka moich najlepszych wskazówek jak to zrobić. Jeśli nadal nie będziesz mogła się zdecydować to na samym dole tego wpisu znajdziesz listę a na niej wibratory króliczek, które według mnie zasługują na uwagę.

Pod pewnymi względami wybór wibratora z królikiem jest bardziej skomplikowany niż wybór innych zabawek seksualnych, ponieważ większość z nich służy do stymulacji tylko jednej części ciała. Natomiast wibrator królik będzie stymulował kilka obszarów na raz i musi robić to dobrze w obu miejscach. Także znalezienie właściwej konfiguracji może okazać się nieco trudniejsze.

Wybierając wibrator typu królik zwróć przede wszystkim uwagę na kształt głównego trzonka wibratora. Kluczowa jest tutaj jego długość, która zadecyduje o głębokości penetracji, niemniej ważna jest grubość samego wibratora. Ważne, żeby oba te parametry były dopasowane do twoich indywidualnych preferencji. Zwróć też uwagę na rodzaj powierzchni, może być ona zupełnie gładka lub posiadać określoną teksturę a nawet małe wypustki.

Następnie skup się na pracy wibratora oraz rodzajach wibracji. Jeżeli potrzebujesz dyskrecji to wybierz wibrator królik, który pracuje bardzo cicho, nawet na wysokim poziomie wibracji. Jeżeli dyskrecja jest mniej ważna to możesz wybrać wibrator o większej mocy, który siłą rzeczy jest nieco bardziej hałaśliwy. Kolejną kwestią jest liczba trybów, nie zawsze więcej oznacza lepiej, ale warto mieć chociaż kilka do wyboru. Istotne jest również to czy można oddzielnie sterować wibracjami “króliczych uszu” jak i całego wibratora.

Zwróć też uwagę na kształt końcówki do stymulacji łechtaczki. Co do zasady większe “uszy” zapewnią ci bardziej ogólną pieszczotę, podczas gdy mniejsze pozwolą na bardzo precyzyjną stymulację. Warto wiedzieć, że ta końcówka do łechtaczki może być mniej lub bardziej elastyczna, co dla niektórych z nas ma całkiem spore znaczenie.

Zwróć także uwagę na cenę ekskluzywne wibratory zazwyczaj są droższe, ale oferują świetny design i jakość wykonania.

Jaki wibrator królik będzie najlepszy?

Zazwyczaj wibratory króliczek wykonane są z PCV, silikonu, gumy lub lateksu. Wibratory silikonowe są łatwiejsze w czyszczeniu i pielęgnacji, ponieważ materiał ten nie jest porowaty, dlatego też zabawka nie wchłania żadnych zanieczyszczeń i bakterii. Silikon zatrzymuje ciepło i nie ma zapachu. Jeśli zdecydujesz się na ten materiał to pamiętaj, że nie możesz używać lubrykantu na bazie silikonu, ponieważ może on uszkodzić twój wibrator.

Z kolei PCV jest porowate i nie może być czyszczone za pomocą zbyt gorącej wody. Po każdym użyciu musisz go umyć letnią wodą z mydłem. Można również znaleźć wibratory króliczek wykonane z winylu lub metalu. Są one znacznie mniej porowate niż PCV a ich tekstura jest gładka i twarda.

Zamiast wybierać pomiędzy wibratorem do stymulacji pochwy a wibratorem łechtaczkowym postaw na łączący obie funkcje wibrator z króliczkiem. Jednoczesna stymulacja łechtaczki i punktu G jest w stanie zapewnić ci naprawdę niezapomniane orgazmy! Podobne wrażenia oferują wibratory wielofunkcyjne czy wibratory rotacyjne i posuwiste wibratory.

Wibrator królik – jak go używać?

Wibratory królicze przeznaczone są do jednoczesnej stymulacji wewnętrznej (pochwowej) i zewnętrznej (łechtaczki). Większość modeli oferuje możliwość wyboru mocy i prędkości wibracji dla obu tych końcówek. Daje to zupełnie nowe możliwości podczas zabawy. Podczas używania wibratora z króliczkiem, jak i każdej innej zabawki erotycznej pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu. Dzięki temu unikniesz podrażnień, dyskomfortu i bólu.

Po pierwsze miej na uwadze fakt, że wibrator królik jest naprawdę uniwersalny. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, które posiadają odmienne kształty, funkcjonalności czy design. Łączy je możliwość jednoczesnej stymulacji punktu G oraz łechtaczki. Niektóre wibratory z króliczkiem posiadają nawet niezależną kontrolę nad wibracjami obu części co oznacza, że możliwości osiągania orgazmu są niemal nieograniczone. Nie chcesz ograniczać się do zabaw w sypialni? Wibrator królik jest świetny do stosowania w wannie lub pod prysznicem, tylko upewnij się, że wybierzesz wibrator wodoodporny.

Istnieje prawdopodobieństwo, że dzięki wibrującym uszom i trzonowi, użycie wibratora królika doprowadzi cię do tzw. orgazmu mieszanego – być może nawet po raz pierwszy w życiu. Chociażby dla takiego doświadczenia warto zaopatrzyć się w tego typu gadżet.

Jeśli masz już wibrator z królikiem w swojej kolekcji to spróbuj zacząć zabawę powoli. Najpierw poruszaj wibratorem po wewnętrznej stronie ud, po ramionach, pośladkach czy piersiach. Po takiej grze wstępnej stymulacja łechtaczki i punktu G powinna być przyjemniejsza, a orgazm łatwiejszy do osiągnięcia.

Wibrator królik, jak każda zabawka erotyczna nie musi towarzyszyć ci tylko i wyłącznie podczas zabawy solo. Warto do zabawy z króliczkiem zaprosić także swojego partnera.

Wibratory króliczek – przykłady

Uważasz, że wibratory króliczek są właśnie dla ciebie? Marzysz ci się orgazm mieszany, ale nie jesteś w stanie go osiągnąć? Zdecydowanie powinnaś sprawdzić wibratory z królikiem. Poniżej wybrałam dla ciebie kilka najciekawszych wibratorów tego typu jakie udało mi się znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *