Ciepłe wibratory podgrzewane

Co wyróżnia wibratory podgrzewane?

Masturbacja z czymś, co ma zdolność do bardzo szybkiego ogrzania się, gadżet erotyczny, który nagrzewa się w tobie, brzmi ciekawie prawda? Taką właśnie możliwość dają wibratory podgrzewane. Jeśli nigdy wcześniej o nich nie słyszałaś to właśnie teraz masz okazję nieco lepiej je poznać. Czym zatem jest wibrator podgrzewany? Sama, dopiero niedawno dowiedziałam się, że taka zabawka w ogóle istnieje. Właśnie wtedy kiedy myślałem, że w kwestii wibratorów nic już mnie nie zaskoczy.

Wibratory podgrzewane, poza standardowymi funkcjami są w stanie rozgrzać się do wyjątkowo przytulnej temperatury. Zazwyczaj jest to ok. 38˚C, czyli wartość bardzo zbliżona do temperatury wnętrza pochwy, a przez to przyjmowana przez nią wyjątkowo naturalnie. Wibrator rozgrzewa się do takiej temperatury w zaledwie kilka minut. A ciepło to dodatkowy bodziec, który zapewnia jeszcze przyjemniejsze i bardziej realistyczne doświadczenia seksualne. Sprawdź też – wibrator realistyczny.

Według wielu kobiet, które miały już w swojej dłoni wibrator podgrzewany takie rozwiązanie ma całkiem sporo sensu. Ciepło zabawki ma przypominać temperaturę ludzkiego ciała, więc po podgrzaniu wcale nie jest gorąco, tylko przyjemnie ciepło. Podczas zabawy, szczególnie na samym jej początku nie czuć tego lekko nieprzyjemnego zimna w momencie gdy zabawka dotyka skóry.

Jak widzicie wibratory podgrzewane posiadają wszystkie funkcje klasycznych wibratorów, a dodatkowo wyposażone są w bardzo ciekawą funkcję ogrzewania. Co więcej wibrator podgrzewany znajdziemy pod wieloma różnymi formami – wibrator podgrzewany z królikiem czy wibrator podgrzewany do łechtaczki.

Jaki wibrator z funkcją podgrzewania będzie najlepszy?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, najlepszy będzie taki wibrator podgrzewany, który sprawi ci najwięcej przyjemności. Jednocześnie jest to bardzo trudne pytanie, ponieważ każda z nas jest inna i inaczej reaguje na wszelkiego rodzaju bodźce. Także nie jestem w stanie powiedzieć ci co powinnaś wybrać. Ale mogę opowiedzieć ci nieco więcej o wibratorach z funkcją ogrzewania.

Do tej pory spotkałam się z dwoma tego typu wibratorami. Jeden z nich to podgrzewany wibrator różdżkowy o dość długiej nazwie – Doc Johnson iVibe Select iWand. Gadżet niezwykłej klasy i mocy! Spotkałam się nawet z opinią, że obcowanie z nim uświadomiło jednej z nas fakt dlaczego niektórzy ludzie zakochują się w obiektach nieożywionych.

Wibruje z siedmioma prędkościami i jest wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu. Możesz wybrać klasyczny różowy, ale ta zabawka jest również dostępna w kolorze fioletowym i czarnym. Technicznie jest to wibrator różdżkowy, ja powiedziałabym, że ten wibrator podgrzewany to prawdziwa magiczna różdżka. Dla wielu kobiet wadą tego wibratora jest jego wielkość, moc i trochę surowy wygląd. Jednak dla osób, które cenią naprawdę wyjątkowe orgazmy ten wibrator podgrzewany jest wartą zachodu inwestycją.

Drugim gadżetem z jakim miałam do czynienia jest wibrator podgrzewany So Divine Kiss Kiss. To wibrator z funkcją podgrzewania, który wygląda jak typowy wibrator z królikiem. Jest różowy i ma dwie końcówki – jedną do stymulacji łechtaczki i drugą do punktu G. Mogą one działać jednocześnie, jeśli lubisz mieszane orgazmy lub niezależnie od siebie, jeśli wolisz stymulację tylko jednego z tych wrażliwych punktów.

Jest wykonany z wyjątkowo delikatnego silikonu i potrzeba zaledwie czterech minut, żeby ten “króliczek” rozgrzał się do 38 stopni Celsjusza. Choć w stymulacji zewnętrznej ciepło wibratora wydaje się nie robić różnicy to po włożeniu go głębiej uczucie jest naprawdę wyjątkowe, odprężające i naprawdę przyjemne.

Wibratory podgrzewane – jak go używać?

Tak naprawdę wibratory podgrzewane nie różnią się w użytkowaniu od wszystkich innych zabawek tego typu. Co prawda nie każdy wibrator posiada opcję grzania, a okazuje się, że podczas stymulacji za pomocą wibratora tego elementu nie raz nam brakuje. Chociażby dla zwykłego urozmaicenia warto spróbować takiej dodatkowej rozkoszy, a zapewnia ją właśnie wibrator grzejący. Dzięki temu przyjemność ze stymulacji wejdzie na zupełnie nowy, wyższy poziom. Jak w przypadku każdego wibratora, który obsługujesz sama, wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Rodzaj stymulacji, prędkość, siła wibracji i w końcu to co potrafią tylko wibratory podgrzewane, czyli włączenie opcji grzania.

Możesz zrobić to przed rozpoczęciem zabawy – włączyć funkcję ogrzewania i odczekać dosłownie kilka minut, po czym przystąpić do stymulacji z ciepłym wibratorem. Jeżeli brakuje ci cierpliwości to możesz od razu przystąpić do stymulacji, a funkcja grzania rozgrzeje wibrator, który będzie już we właściwym miejscu. Poczujesz wtedy falę dodatkowego ciepła, która, mam nadzieję, rozgrzeje atmosferę do czerwoności, a orgazm będzie już tuż, tuż.

Podgrzewany wibrator – przykłady

Myślisz, że wibrator z funkcją podgrzewania jest właśnie dla ciebie? Już czujesz to wewnętrzne ciepło, które podkręca seksualne doświadczenia i sprawia, że każda stymulacja jest naprawdę przyjemna? W takim razie sprawdź koniecznie wybrane przeze mnie wibratory podgrzewane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *