Wibratory podwójne – z dwiema końcówkami

Co wyróżnia wibratory podwójne?

Wiele kobie traktuje gadżety erotyczne jako sposób na zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych w momencie, gdy ich partnera akurat nie ma w pobliżu. Chętnie korzystają z nich także singielki. Jednak prawda jest taka, że wiele seks zabawek, (w tym wibratory podwójne) jest przeznaczonych do zabawy w duecie. Wtedy ich główną rolą jest podkręcenie atmosfery czy urozmaicenie dotychczasowych łóżkowych nawyków. Zabawki erotyczne mogą sprawić, że życie seksualne pary będzie przyjemniejsze i bardziej ekscytujące. Dzięki nim poznasz nowy poziom rozkoszy i urozmaicisz dotychczasowy seks.

Tym razem pod lupę trafią wibratory podwójne. To wyjątkowy rodzaj wibrujących zabawek, ponieważ obie końcówki – a nie jak w przypadku większości wibratorów, jedna – służą do stymulowania stref erogennych. Ta cecha pozwala osiągnąć podwójne orgazmy, a doświadczonym użytkownikom zabawek erotycznych umożliwia spróbowanie czegoś nowego. W przypadku zabawy solo wibrator podwójny jest w stanie jednocześnie stymulować pochwę oraz odbyt. Czyli dwa bardzo mocno unerwione obszary naszego ciała. Taka funkcja sprawdzi się doskonale także podczas zabawy w parze. Skorzystasz z niej nie tylko ty, ale również twój partner.

Jaki wibrator podwójny będzie najlepszy?

Co do zasady wibrator podwójny może przyjmować 2 formy. Po pierwsze są to klasyczne wibratory podwójne przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Posiadają dwie równoległe do siebie końcówki służące do jednoczesnej stymulacji pochwy i odbytu. Często końcówka analna jest cieńsza i mniejsza, ale za to posiada wypustki czy występuje pod postacią koralików. Co skutecznie zwiększa przyjemność płynącą ze stymulacji. Jeśli chodzi o sam wygląd to naprawdę jest w czym wybierać. Jedne wibratory podwójne są naprawdę realistyczne i przypominają męskiego członka (mały i duży, złączone ze sobą), z kolei inne swą formą przywodzą na myśl futurystyczne dzieła sztuki współczesnej. O kolorach nawet nie wspomnę, dostępna jest cała paleta barw.

Naprawdę wypasione modele mogą być wyposażone nawet w 3 końcówki! Takie cudo to nic innego jak podwójny wibrator z króliczkiem. Pewnie doskonale o tym wiecie, ale przypomnę – króliczek służy do stymulacji łechtaczki. Także decydując się na taki model mamy szansę na potrójną rozkosz! Jedyną wadą takich zabawek jest fakt, że nadają się jedynie do zabawy w pojedynkę.

Drugim typem wibratorów podwójnych są takie, które swym wyglądem bardzo przypominają podwójne dildo. Dzięki czemu do wspólnej zabawy możesz zaprosić swojego partnera czy partnerkę. Zazwyczaj wykonane są z bardzo elastycznych materiałów, dzięki czemu można je dowolnie układać. Sprawdzą się świetnie podczas zabawy z partnerem czy partnerką.

Co by nie mówić, według mnie wibrator podwójny to zabawka dla kobiet bardziej obytych z seks gadżetami. W większości przypadków nie sprawdzi się za dobrze jako pierwszy wibrator, ze względu na duży poziom skomplikowania . Na początek lepszy będzie wibrator na palec czy łechtaczkowy. Modele dużo drobniejsze i mniej “straszne”.

Wibratory podwójne – jak ich używać?

Najpiękniejsze w wibratorach o których tu mowa jest to, że wybierając je zawsze zyskujemy podwójnie. Jeśli twój wibrator podwójny to klasyk przeznaczony tylko dla kobiet to bardzo ci zazdroszczę! Za jego pomocą bez problemu pobudzisz niezwykle czułe na dotyk, a tym bardziej na wibracje okolice odbytu i jednocześnie zapewnisz stymulację samej pochwy. Najbardziej rozbudowane modele pozwolą ci jednocześnie stymulować łechtaczkę, punkt G oraz odbyt. Takiej przyjemności nie zapewni ci żaden facet, no chyba że dwóch…

Z kolei wibratory podwójne wykonane z bardzo elastycznych materiałów pozwolą na stymulację solo i eksperymentowanie z różnymi ustawieniami. A dodatkowo nadają się do zabawy w parze. Z powodzeniem mogą ich używać zarówno pary heteroseksualne jaki i lesbijki czy geje. Ze względu na możliwość stymulacji analnej jak i pochwowej liczba zastosowań tych wibrujących zabawek jest naprawdę ogromna.

Oczywiście stosując wibrator podwójny należy zachować podstawowe zasady obsługi seks gadżetów. Pamiętajcie, żeby przed pierwszym razem z zabawką uprzedzić o tym fakcie partnera, którego zapraszacie do zabawy. Nie zapominajcie o rozgrzewce i grze wstępnej. Dbajcie o odpowiedni nawilżenia, a wszystko powinno pójść gładko. Podwójny orgazm już na was czeka!

Wibrator podwójny – przykłady

Myślisz, że wibrator podwójny sprawi ci niezwykłą rozkosz? Lubisz tego typu stymulację i zastanawiasz się nad poszerzeniem swojej kolekcji wibrujących zabawek? Doskonale się składa bo mam dla ciebie kilka najciekawszych modeli tego typu wibratorów. Znajdziesz je poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *