Dildo cienkie – przykłady

Szukasz cienkiego dildo? Zastanawiasz się, który model jest najlepszy? Jeśli tak, odwiedź naszą sekcję przykładowych gadżetów poniżej, gdzie znajdziesz cienkie dildo w różnych konfiguracjach.

Cienkie dildo, czyli jakie?

Określenie „cienkie dildo” jest dość problematyczne do zdefiniowania, ponieważ dla każdej z nas „cienkość” może oznaczać coś całkiem innego. Dużo zależy od indywidualnych upodobań, ale także od budowy ciała, dotychczasowego doświadczenia seksualnego a nawet od tego czy mamy za sobą naturalny poród. Wszystkie te elementy mają wpływ na to jaka grubość wibratora nam najbardziej odpowiada. Moim zdaniem cienkie dildo to takie, którego średnica, w najgrubszym miejscu nie jest większa niż 3-4 cm. A już na pewno, jeśli oscyluje w okolicach 2-3 cm. Wtedy bez wątpienia mamy do czynienia z cienkim dildo.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w przypadku cienkiego dildo jest to, że cienkie a małe dildo to niekoniecznie to samo. Można na przykład znaleźć małe, ale grube dildo, tak samo cienkie, ale długie dildo XXL. Jakie zalety ma cienkie dildo? Zabawka nie przeraża swoim rozmiarem i łatwiej się do niej przekonać. Jego obsługa jest też dużo łatwiejsza i bardziej „spokojna”. Kolejnym plusem jest dyskrecja i brak kłopotów z chowaniem zabawki (dotyczy to tylko tych z nas, które mieszkają z osobami, które nie powinny widzieć dilda).

Jaki jest najlepsze cienkie dildo?

Cienkie dilda występują w wielu różnych formach, chociaż zwykle są to klasyczne dilda, bez dodatkowych funkcji. Najlepszym sposobem na maksymalne wykorzystanie cienkiego wibratora jest wybranie tego, który najbardziej nam odpowiada. Na przykład z łatwością można znaleźć modele, które wyglądają jak prawdziwy męski penis (cienkie i realistyczne dildo). Ten typ modelu ma dobrze zarysowane żyły i zgrubienia, wyraźny żołądź, a czasem także jądra, które dodają realizmu. Inne modele są bardzo gładkie i równe, przypominając wyglądem wibrator szminka.

Oczywiście bez problemu znajdziemy znacznie bardziej rozbudowane” cienkie dildo. Ciekawą opcją dodatkową jest przyssawka, która umożliwia przymocowanie dilda do płaskiej powierzchni. Dildo z przyssawką daje dodatkowe możliwości jeśli chodzi o zabawę. Z kolei cienkie dildo z wypustkami zapewnia dodatkowe bodźce podczas stymulacji. Możliwych konfiguracji jest więcej, znajdziesz je w innych poradnikach na temat dildo.