Złote wibratory

Złoty wibrator – czy kolor ma znaczenie?

Oczywiście jednoznaczna odpowiedź na to pytanie nie istnieje. To jedno z tych pytań na które odpowiadam: to zależy, czyli w gruncie rzeczy nie odpowiadam w ogóle. Jakby nie patrzeć kolor wibrującej zabawki nie ma większego znaczenia, bo wibrator złoty działa tak samo jak jego odpowiednik w kolorze różowym czy niebieskim. Każdy wariant kolorystyczny danego modelu ma te same funkcje i to samo przeznaczenie. Z drugiej strony barwa wibratora odpowiada za odbiór wizualny, który nierzadko jest ważnym czynnikiem decydującym o zakupie. Oczywiście jednym z nas złoty wibrator będzie się podobał bardziej a innym mniej. W takim podejściu kolor faktycznie ma znaczenie.

Złoty wibrator – powiew luksusu?

Przyjęło się przekonanie, że złoty kolor jest przejawem luksusu, bogactwa i przepychu. Nie ma w tym nic dziwnego. Mnie osobiście złoto bardzo się podoba, jednak w racjonalnym umiarze. ponieważ nadmiar złota wygląda według mnie kiczowato. A złoty wibrator to hit czy kit? Jeśli chodzi o funkcjonalności to złote wibratory mogą być naprawdę tak dobre jak każde inne. Przecież kolor nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o zdolność zabawki do sprawiania przyjemności. Chyba, że masz bardzo dziwne skrzywienie nie pozwalające ci osiągnąć orgazmu bez swojego ulubionej barwy w pobliżu.

Jednak co by nie mówić, złoty wibrator może naprawdę świetnie się prezentować: niezwykle elegancko i luksusowo. Co nie jest bez znaczenie, jeśli odbiór wizualny gadżetu jest dla nas ważny i lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami. W większości przypadków mówiąc złoty wibrator mamy na myśli tylko i wyłącznie złoty kolor. Jednak na rynku możemy znaleźć wibrator wykonany z prawdziwego kruszcu – złoty wibrator ze złota. Jednak zanim poznasz jego cenę to może lepiej usiądź, bo wartość może cię przerazić.

Wibrator złoty – przykłady

Twierdzisz, że złoty wibrator pasuje do ciebie jak ulał? Chcesz powiększyć swoją kolekcję o model właśnie w tym kolorze? Doskonale się składa, bo mam dla ciebie kilka propozycji na wibrator złoty niczym prawdziwe złoto. Jeden z nich naprawdę wykonano ze złota, tylko nie przestrasz się ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *