Wibratory posuwiste – ruch przód-tył

Wibrator posuwisty i jego unikalne cechy

Wibratory posuwiste są znacznie bardziej zaawansowanymi zabawkami niż klasyczne wibratory, proste wibratory łechtaczkowe czy nawet wibratory z króliczkiem. Z tego powodu trudno jest je polecać jako pierwszy wibrator, ale bardziej zaawansowane osoby z pewnością docenią unikalne cechy tych gadżetów. Jest mało prawdopodobne, że wibrator posuwisty zmieni twoje życie erotyczne, ale może wnieść powiew świeżości i nowości, pozwoli doświadczyć coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś.

Oprócz możliwości ruchu w przód i w tył, wibratory posuwiste bardzo często wyposażone są w dodatkowe funkcje lub elementy. Wiele z nich posiada wypustki, które zapewniają dodatkowe doznania podczas stymulacji. Inną wspólną cechą wyróżniającą wibratory posuwiste jest harmonijka na środku, która ułatwia ruch przód-tył.

Myślę, że po tym krótkim wstępie możesz już poczuć możliwości jakie daje wibrator posuwisty. Jest ich co najmniej kilka, a niektóre z nich są po wyłączną domeną wibratorów posuwistych. Ich unikalna zdolność do ruchu w przód i w tył dostarczy ci niezapomnianych wrażeń. Teraz nadszedł czas na odkrycie wibratorów posuwistych w całej ich okazałości

Wibrator posuwisty – jak go używać?

Zabawa z ruchomym wibratorem może mieć wiele oblicz, ale wszystko zależy od konkretnego modelu. Większość z nich umożliwia sterowanie prędkością obrotów, wibracjami oraz ich trybem. Zazwyczaj do wyboru mamy kilkanaście trybów wibracji i co najmniej kilka prędkości. Możemy też sterować szybkością ruchu posuwistego.

Wibrator posuwisty, poza tym, że jego część ma możliwość poruszania się, nie różni się niczym od innych wibratorów. Dlatego jego stosowanie wiąże się z podstawowymi zasadami używania wibrujących zabawek. Zanim zaczniesz zabawę, upewnij się, że jesteś w dobrym humorze i w odpowiednim nastroju do igraszek. W przeciwnym razie wibrator posuwisty może cię bezpodstawnie zawieść.

Kolejną ważną zasadą jest spokojne rozpoczęcie całej zabawy, najpierw przetestuj swój wibrator posuwisty na swoich strefach erogennych, takich jak sutki, wewnętrzna strona ud i ramion. Kolejną ważną kwestią jest nawilżenie, upewnij się, że jest ono odpowiednie. W tym celu można zaopatrzyć się w lubrykant na bazie wody lub silikonu. Te ostatnie mogą być jednak używane tylko z zabawkami innymi niż silikonowe. W przeciwnym razie ulegną one uszkodzeniu.

Niezwykle ważne jest również utrzymywanie zabawki w czystości. Po każdym użyciu należy ją dokładnie wyczyścić, można użyć specjalnego środka czyszczącego lub ciepłej wody z mydłem. Choć wiele zależy od materiału z jakiego jest wykonany. Dzięki temu wibrator posuwisty lub jakakolwiek inna zabawka z twojej kolekcji będzie ci służyć przez wiele lat.

Wibrator z ruchem posuwistym – przykłady

Jesteś przekonana do możliwości jakie oferuje wibrator z ruchem posuwistym? Myślisz, że sprawi ci to wiele przyjemności i da orgazm, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłaś? Jeśli tak, to zachęcam do zapoznania się z poniższym zestawieniem najciekawszych wibratorów posuwistych, jakie udało mi się znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *