Wibratory rotacyjne – ruch obrotowy

Co wyróżnia wibratory rotacyjne?

Wibratory rotacyjne to znacznie bardziej zaawansowane zabawki niż klasyczne wibratory, proste wibratory do łechtaczki czy nawet wibratory z króliczkiem. Z tego powodu nie są raczej polecane jako pierwszy wibrator, jednak bardziej zaawansowane osoby na pewno docenią wyjątkowe funkcje tych gadżetów. Wibrator rotacyjny raczej nie odmieni twojego życia erotycznego, ale może wprowadzić do niego powiew świeżości, nowości, czyli coś czego nie doświadczyłaś nigdy wcześniej.

Poza możliwością rotowania, czyli obrotu wokół własnej osi wibratory rotacyjne bardzo często wyposażone są w dodatkowe funkcje czy elementy. Wiele z nich pokrytych jest wypustkami, które zapewniają dodatkowe wrażenia podczas stymulacji. Innym często spotykanym wyróżnikiem wibratorów obrotowych są masujące kuleczki, które przemieszczając się sprawiają ci dodatkową przyjemność.

Myślę, że po tym krótkim wstępie czujesz już jakie możliwości daje wibrator rotacyjny. Jest ich naprawdę sporo, a co więcej niektóre z nich są wyłącznie domeną wibratorów obrotowych. Ich unikalna zdolność do obracania się zapewni ci naprawdę niezapomniane doznania. A teraz czas odkryć wibratory rotacyjne w pełnej krasie.

Wibrator rotacyjny – jak go używać?

Zabawa z wibratorem rotacyjnym może mieć naprawdę wiele odsłon, wszystko zależy jednak od konkretnego modelu. Większość z nich pozwala na sterowanie szybkością rotacji, wibracji oraz ich trybem. Zazwyczaj do dyspozycji mamy kilkanaście trybów wibrowania i co najmniej kilka prędkości do wyboru. Obrót można zmieniać wybierając między obrotami lewo- lub prawostronnymi.

Wibrator rotacyjny, poza tym, że jego część posiada zdolność do obracania się wokół własnej osi niczym nie różni się od pozostałych wibrujących zabawek. Korzystanie z niego wiąże się zatem z podstawowymi zasadami używania wibratorów. Jeszcze przed przystąpieniem do zabawy zadbaj o to, abyś była w humorze i nastroju do igraszek. W przeciwnym razie wibrator rotacyjny może cię bezpodstawnie rozczarować. Kolejną ważną zasadą jest spokojne rozpoczęcie całej zabawy, najpierw przetestuj swój wibrator rotacyjny na takich strefach erogennych jak sutki, wewnętrzna strona ud czy ramiona. Następna istotna kwestia to nawilżenie, zadbaj, żeby było odpowiednie. W tym celu możesz zaopatrzyć się w lubrykant na bazie wody czy silikonu. Ten drugi możesz jednak stosować wyłącznie z zabawkami, które nie są wykonane z silikonu. W przeciwnym razie ulegną uszkodzeniu.

Niezwykle ważną sprawą jest także dbanie o czystość zabawki. Po każdym jej użyciu dokładnie ją oczyść, możesz w tym celu wykorzystać specjalny środek czyszczący lub ciepłą wodę z mydłem. Dzięki temu wibrator rotacyjny czy każda inna zabawka seksualna z twojej kolekcji będzie ci służyła przez długie lata.

Rotacyjny wibrator obrotowy – przykłady

Przekonują cię zalety wibratora rotacyjnego? Myślisz, że sprawi ci on naprawdę mnóstwo radości i sprawi orgazm jakiego dotąd nie doświadczyłaś? W takim razie zachęcam do zapoznania się z poniższą listą najciekawszych wibratorów rotacyjnych jakie udało mi się znaleźć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *