Wibratory na palec

Czym wyróżnia się wibrator na palec?

Doskonale wiem jak trudna potrafi być decyzja o zakupie pierwszego wibratora. Po pierwsze większość z nas musi się przełamać do korzystania z seks zabawek, nawet tych najprostszych (wibrator na palec czy wibrator łechtaczkowy). Obawiamy się reakcji partnera, odpowiedzi naszego ciała czy po prostu tego, że ktoś nas nakryje lub znajdzie naszą zabawkę i zapyta co to takiego. Obaw jest mnóstwo, ale warto się z nimi zmierzyć i zajrzeć do świata gadżetów erotycznych. Korzyści jakie płyną z ich używania jest naprawdę sporo. Jeżeli właśnie stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie zabawek erotycznych to być może czujesz się nieco przytłoczona, nic w tym dziwnego.

Pewnie zastanawiasz się czego powinnaś szukać, jaki wibrator wybrać jako pierwszy? Wibrator z króliczkiem, wibrator różdżka a może wibrator łechtaczkowy? Czy ten model nie będzie za duży? Jest to szczególnie istotne, jeśli jesteś przyzwyczajona do masturbacji za pomocą dłoni, ponieważ zabawa z wibratorem wygląda zupełnie inaczej niż masturbacja bez gadżetu. Idealnym kompromisem a jednocześnie najlepszym wibratorem na start jest dla wielu kobiet wibrator na palec. Co prawda wibratory palcowe są świetne dla początkujących, ale bardziej doświadczone panie też powinny czerpać sporo przyjemności z takiej małe zabawki.

Wibrator na palec to świetna alternatywa dla klasycznego, wibratora pomadki! Osoby, które kiedykolwiek używały tego typu wibratorów wiedzą doskonale, że sprawa z nimi może być śliska… dosłownie. Kiedy gadżet i dłonie wejdą w kontakt z lubrykantem czy wydzielinami ciała, pocisk wyślizguje się z dłoni, utrudnione jest też przełączanie trybów wibracji. Wibratory zakładane na palec całkowicie eliminują ten problem.
Co więcej wibratory na palec są bardzo uniwersalne – mogą być używane do pieszczot całego ciała, nawet do precyzyjnej stymulacji punktu G.

Z pomocą takiego małego wibratora orgazm może pojawić się szybciej i łatwiej niż podczas stymulacji za pomocą samych palców. Wibrująca nakładka na palec dodaje sensacji i zabawy do seksu i dla wielu kobiet może być naprawdę pomocna w osiąganiu punktu podniecenia. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałaś zabawy z wibratorami, to wibrator na palec będzie doskonałym sposobem na wprowadzenie ich do swojego życia seksualnego.

Jaki wibrator zakładany na palec będzie najlepszy?

Wibrator zakładany na palec pozwala na niezwykle precyzyjną stymulację, Łączy on w sobie precyzję ręcznej masturbacji z dodatkowym bodźcem jakim są wibracje. Nie wspomnę już o tym, że taka zabawa nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku. Dzięki czemu z przyjemnością sięgniemy po nią nawet po bardzo ciężkim i męczącym dniu.

Wibratory palcowe występują w różnych kształtach i stylach. Jeśli chcesz umieścić zabawkę seksualną na palcu tak jak naparstek, nie ma problemu. Jeśli oczekujesz dodatkowych wypustek czy faktury dla większej liczby bodźców – żaden problem! Modeli jest naprawdę mnóstwo, a łączy je to, że za ich pomocą możemy osiągać orgazmy bez większego wysiłku. Myślę, że to docenisz – zwłaszcza jeśli jesteś tak leniwą dziewczyną, jak ja.

Dobrze przemyślany wibrator na palec powinien umożliwiać komfortowe zakładanie i noszenie zarówno przez osoby o dużych dłoniach jak i tych z drobniejszymi palcami. Istotne jest także wybranie takiego wibratora zakładanego na palec, który będzie pasował na dominującą rękę noszącego.

Przy wyborze każdego wibratora należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego został on wykonany. Najważniejsze, żeby był bezpieczny dla skóry, nie powodował podrażnień i nie uczulał. Jeżeli twój wibrator na palec jest wykonany z silikonu to pamiętaj, żeby w czasie zabawy z nim do nawilżania nie używać lubrykantu na bazie silikony. W przeciwnym razie twój wibrator palcowy po prostu się zniszczy.

Większość wibratorów na palec posiada możliwość zmiany poziomu, natężenia jak i trybu wibracji. A to daje nam cały szereg możliwości do testowania i eksperymentowania!

Wibrator na palec – jak go używać?

Jeżeli lubisz masturbować się palcami to wibrator na palec będzie świetnym urozmaiceniem takiej zabawy. Dzięki temu możesz w “naturalny” sposób stymulować srom czy łechtaczkę a jednocześnie czerpać korzyści z wibracji. Można śmiało powiedzieć, że wibrator zakładany na palec zamienia go ze zwykłego, nudnego palca w narzędzie do sprawiania ogromnej przyjemności. Fajne, prawda? Co więcej wibrator na palec może być używany do głaskania spodu penisa lub łaskotania jąder twojego partnera podczas wspólnej zabawy czy stosunku.

Zobacz też poradnik ogólny: jak używać wibratora!

Wibratory zakładane na palec możemy stosować zarówno do stymulacji wewnętrznych części naszego ciała jak i tych na zewnątrz. Mnie osobiście najwięcej przyjemności dają wibracje w okolicy łechtaczki – orgazmy są naprawdę intensywne. Jednak stymulacja łechtaczki to nie wszystko co potrafią wibratory palcowe. Odpowiednie ułożenia palca pozwala na stymulację punktową, bardzo precyzyjną ale wystarczy nieco zmienić ułożenie żeby cieszyć się przyjemnymi wibracjami na większej powierzchni. Możecie przesuwać wibrującą nakładkę na palec między wargami sromowymi, spróbować stymulacji punktu G czy odbytu. Tak naprawdę każda strefa erogenna twojego ciała bardzo miło przywita wibrator palcowy. Także zalecam dużą porcję eksperymentów!

Wibratory na palec – przykłady

Uważasz, że wibrator na palec jest właśnie dla ciebie? Myślisz, że to właśnie jest to czego oczekujesz od seks zabawki? Doskonale rozumiem co czujesz – zapewne towarzyszy ci ekscytacja i chęć odkrywania nowego oblicza przyjemności. Jeśli tak to poniżej przygotowałam dla ciebie kilka przykładów naprawdę solidnych wibratorów na palec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *