Szklane dildo – dildo ze szkła

Szklane dildo – co je wyróżnia?

Szklane dildo to najbardziej wykwintny przykład luksusowych zabawek erotycznych. Główne zalety szklanego dildo to przede wszystkim duża trwałość, oczywiście pod warunkiem, że się o nie dba i obchodzi z nimi ostrożnie. Szklane dilda są tak klasyczne i fantazyjne, że mogą służyć jako nowoczesne dekoracje wnętrz.

Szklane dildo ma również tę zaletę, że jego powierzchnia nie jest porowata, a wysokiej klasy dilda szklane wykonane są ze szkła medycznego. Polecane są głównie dla kobiet, które łatwo osiągają orgazm przy pomocy twardych zabawek o sztywnej i twardej strukturze.

Również jeśli jesteś osobą, która doświadcza wspaniałych doznań, jakie można osiągnąć dzięki różnym temperaturom, to szklane dildo jest właśnie dla ciebie! Możesz podgrzać szklane dildo w misce z gorącą wodą (nie we wrzątku) lub schłodzić go w lodówce, (byle nie w zamrażarce). W ten sposób otrzymujesz nowy bodziec, którym jest zmiana temperatury. Możesz z nim eksperymentować jak tylko chcesz.

Dildo szklane – jaki lubrykant jest właściwy?

W rzeczywistości, szklane dildo jest kompatybilne z prawie wszystkimi rodzajami lubrykantów. Dzieje się tak dlatego, że szkło jest w 100% nieporowate i nietoksyczne, więc może być używane z prawie każdym nawilżaczem.

Dla przypomnienia, lubrykanty na bazie wody są najbardziej uniwersalne. Są niezwykle uniwersalne, a zdecydowana większość z nich nie wywołuje niepożądanych reakcji alergicznych. Ich jedyną wadą jest to, że nie nadają się do zabawy w wodzie. Do tego celu należy użyć lubrykantu silikonowego, który sprawdzi się również podczas długich zabaw. Nieco mniejszą popularnością cieszą się smary olejowe i mieszane.

Szklane dildo a higiena i czyszczenie

Szkło jest bez wątpienia jednym z najłatwiejszych materiałów do czyszczenia. Dzieje się tak dlatego, że jest odporne na wysokie i niskie temperatury, więc można go po prostu myć w zmywarce lub gorącej wodzie. Alternatywą mogą być również specjalne płyny i środki do czyszczenia zabawek.