Różowe wibratory

Różowy wibrator – czy kolor ma znaczenie?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: to zależy. Z jednej strony kolor nie ma żadnego znaczenia, bowiem wibrator różowy będzie działał tak samo jak jego odpowiednik w kolorze czarnym czy złotym. Z drugiej jednak strony odbiór wizualny zabawki jest dla wielu z nas niezwykle istotny. A kolor jest jednym z elementów odpowiadających za estetykę. Wtedy różowy wibrator może być dla ciebie bardziej atrakcyjny niż np. zielony czy cielisty.

Jak doskonale wiecie świat kobiecych wibratorów jest pełen różnorodności, i to w każdym wymiarze. Po pierwsze mamy do wyboru kilkadziesiąt różnorodnych typów zabawek z wibracjami biorąc pod uwagę sam element stymulujący. Może to być powietrze (wibratory ssące), ruch posuwisty, rotacyjny a nawet fale dźwiękowe (wibratory soniczne). Idąc dalej wibratory dla kobiet mogą przyjmować najróżniejsze kształty. Czasem wygląd pełni funkcje czysto estetyczne, jednak bardzo często jest też tak, że wygląd wynika z funkcji jakie ma pełnić zabawka. Najbardziej charakterystyczne są chyba “wibratory z króliczkiem”. Równie ważnym aspektem jest odbiór wizualny i związany z tym dylemat: wybrać wibrator różowy, czarny, złoty czy może w innym kolorze.

Różowy wibrator – ulubiony kolor pań?

Przyjął się stereotyp, że kolor różowy i jego odcienie są ulubionym kolorem płci pięknej. Domyślam się, że tkwi w tym całkiem sporo racji, jednak nie wszystkie panie przepadają za tą barwą. Mnie nie do końca ona nie przekonuje! Uważam, że niektórym przedmiotom najzwyczajniej bardzo pasuje np. paznokciom czy butom. A różowy wibrator? Jeśli o mnie chodzi to jego kolor nie ma dla mnie większego znaczenia, liczy się jakość wykonania, moc wibracji i możliwość sterowania nią, ciekawe funkcje itd. Kolor jest jednym z ostatnich elementów jakie biorę pod uwagę wybierając wibrator, różowy czy jakikolwiek inny. Jednakże jestem przekonana, że różowe wibratory mają swoje gorące fanki.

Wibrator różowy – przykłady

Myślisz, że różowy wibrator jest dla ciebie stworzony? Szukasz wibrującej zabawki w tym kolorze? Poniżej znajdziesz kilka moich propozycji właśnie na różowy wibrator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *